Demirspor taraftarlarına Ankara yasağı!

Ankara Valiliği, 7 Mayıs Pazartesi günü oynanacak olan MKE Ankaragücü - Adana Demirspor maçı için deplasman yasağı kararı aldı.

Ankara Valiliği'nin aldığı karara iki takım taraftarlarından da tepki gelirken yasağın bir an önce kaldırılması talep edildi.

Adana Demirspor taraftar grubu Şimşekler yaptığı açıklamada, "Pazartesi takımımızın yanında olup sadece ve sadece takımımızı desteklemek istiyoruz. Adana Demirspor taraftarına uygulanan bu deplasman yasağı uygulamasından dönülmesini istiyoruz. Takımımızı desteklemek, yanında olmak hakkımız." diyerek yasağın kaldırılmasını istedi.

Ankaragücü taraftar gruplarından Gecekondu da "Adana Demirspor mücadelesine getirilen deplasman yasağına sonuna kadar karşıyız. Adana Demirspor mücadelesinde bizler yerimizi aldıysak aynı şekilde rakip taraftar da gelmelidir. Türkiye'de yapılan bu haksız engellemelerin sonuna kadar karşısındayız." diyerek yasağa tepki gösterdi.

Yorumlar

Böyle bir rezalet ancak bize denk gelir zaten. İki takımın birbirleriyle yapacakları maçlardan önce böyle bir karar alınırsa alınabilirdi. Adana'daki maçta deplasman taraftarı vardı..
Türk futbol tarihine şimdiki TFF yönetimi kadar silik,aciz,kokuşmuş başka bir yönetim grubu gelmemiştir tahmin ediyorum.Allah belanızı versin

Yeni yorum ekle