Demirspor Süper Lig için resmi başvuru yaptı!

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak yaptığı açıklamada Süper Lig'in 22 takım olması ve Mavi-Lacivertli kulübün yükseltilmesi ile ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu'na resmi başvuru yaptıklarını belirtti. 

Başkan Sancak yaptığı açıklamada, "Çok değerli Adana Demirspor taraftarları, dedikodulara itibar etmeyin. Süper Lig ile ilgili başvurular Türkiye Futbol Federasyonu‘na yapılır, Kulüpler Birliğine değil. Karar merci TFF'dir." ifadelerini kullandı.

"Takdir ve onay TFF'dedir"

Mavi-Lacivertli kulübün başkanı Murat Sancak başvuru yaptıklarını ve cevap beklediklerini ifade ederken, "Bizim başvurumuz var, takdir ve onay TFF'dedir. Takımımız bugün akşam itibari ile Bolu'da kampa girmiştir. Federasyon'dan net karar geldikten sonra, genel bir bilgilendirme ve yaşanan süreci neden, niçin, nasıl olduğunu açıklığıyla anlatacağım. O yüzden benden duymadığınız, resmi açıklamalar dışında sosyal medyada yapılan hiç bir habere inanmayın ve itibar etmeyiniz." dedi.

Yorumlar

Akhisar ,Bursa 24 takım diyor...ads tek kendini düşünüyor. Eli nsaf.
Finalmi oynadı birader
Sayın başkanım Bursa'nın başkanı ve diğer dördüncü olan takım başkanlari yirmidort takım olsun diyorlar di ki azıcık su siyatini kullan ne olur yoksa bunlar çıkartmalar lütfen
senin iş bilmez başkanın resmi başvuruyu dün yapmış ve kimsede s.......lememiş başkanınla gurur duy sizi ligde bıraktı
Bu saatte, daha yeni başvuru yapılıyorsa çok geç kalınmış demektir . Tüm takımlar nerdeyse transferi bitirdi biz yeni başvuru yapmışız. Demek oluyor ki biz üst ligi istemiyoruz. Bursa ve akhisar bizden önce başvuru yaptı. Aklım almıyor hala, neden demirspor haklı olduğu halde hakkı aranmıyor da iş işten geçtikten sonra aranmış gibi yapılıyor? Ben burada art niyet ararım. Bu kadar vurdum duymaz olunmaz . Biz taraftarlar olarak hergün her saat yeni bir haber bekliyoruz. Ve öğreniyoruz ki başvuru daha yeni yapılmış. Aklım mantığım almıyor, duygularım kabul etmiyor. Bizim yerimizde başka bir takım olsa şimdi kıyamet kopmuştu. Herkes ayaklanmıştı. Bizde tek ayaklanan taraftar maalesef. Vah demirspor vah sen ne talihsiz takınmışsın.
başkan hala bekliyoruz.
Adana demirica spor süper lige çıksın
bursa çıkmasın da ne olursa olsun
Boşuna değil bu sessizlik.inanıyorum ADS Super ligde olacakkkkk
sen hala umut besle tff olagan toplantısını yapıp alınan kararlarıda sitesinde yayınlamış ve hep beraber yemeğe çıkmışlar sende elinde telefon müjde bekle yani gözün aydın ligde kaldınız
Bursaspor süper ligte olacak

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor