Demirspor stoper peşinde

Yusuf Erdoğan’ı transfer eden Adana Demirspor, Trabzonspor’dan iki isimle daha yakından ilgileniyor. Samet Akaydın’ı Fenerbahçe ’ye satan ve stoper bölgesini Mert Çetin’in yanı sıra 1 oyuncuyla daha güçlendirmek isteyen Adana Demirspor, Denswil ve Hüseyin Türkmen ile ilgileniyor. Daha önce her iki isimle ilgili önerileri geri çeviren Trabzonspor’un, bonservisli satışa sıcak baktığı öğrenildi.

Yorumlar

Alın oğlum alın defansa 10 20 tane daha futbolcu alın bizim acil forvete ihtiyacımız varken onları çözmeyin gidin defansa oyuncu alın ha bire mal mal mal mal mal mal mal mal
Ata öztürk oynasın hata yapsın razıyım bu adamı almayın gözünüzü seveyim yapmayın.
Giorgi Khabuliani bizim böyle bi futbolcumuz var ben hiç seyredemedim bu futbolcuyu 10 dak oynasada izlesek
Kesinlikle haklısınız..Nongoh'u da bir sağ kanatta izleyebilseydik??
Var hazırlık maçlarında oynadı güzel de oynadı ama adama bir türlü şans vermiyorlar belhandadanda iyi hem
Santrafor,santrafor,santrafor....Stoper turşusu mu kuracağız???...
Kac tane stoperin var da konusuyonuz be
MANEV-SEMİH-MERT ÇETİN-ATA ÖZTÜRK-SIMON DELI...Olmadı bütün takımı stoperlerden kuralım..Bu yazılanlar bunlardan daha üst seviyede oyuncular mı ziyaretçi..NELSON'u alacaksan itirazımız olmaz,o zaman da 2 stoperimizi neden sattık derler adama??..
Sekistane var kaçtane forvetin var peki hiç olanlarda mal uyu sen
İkisi de olmamalı,trabzon keriz arıyor,elimizdeki oyunculardan iyi degillerdir.
Oynayacak yerli alınmalı, birde yeni sezonda yabancı sınırı kalkması durumu var ..Bonservisi satışa sıcak bakıyor . Bunlar düşünülmeli .
Admin çok ayıp ziyaretçi mal mal mal diye yorum yapmış yayınlıyorun Sizi ve ziyaretçi nasıl kli kişiyi kınıyorum.superligde tecrübeli stopere ihtiyacımız var ve santraforada ihtiyacimiz var ve başkan açıkladı 2 santrafor alacağız dedi kulağını açsın ziyaretçi.bu takımın başında adamgibi adam montella var o istiyorsa sen kimsin ziyaretçi başka bişe demiyorum sana

Yeni yorum ekle