"Demirspor rakibinden hiç çekinmedi"

Beinsport yorumcularından İlker Yağcıoğlu ve Altan Aksoy Trabzonspor karşılaşması sonrası Adana Demirspor'u değerlendirdi. 

Yağcıoğlu yaptığı değerlendirmede, "İstatistiklere bakıp maçı yorumlamak istesek Adana Demirspor bu maçı nasıl kazanamadı deriz. İnanılmaz bir istatistik verisi var. Bir tarafta 5 şut, diğer tarafta 18 şut. 2 kornere, 7 korner. Ancak bunların hiç bir önemi yok. Bunları Abdullah Avcı'ya söylesen benim 39 puanım var der. Futbol skor işi. Adana Demirspor 0-0 iken de 1-0 geriye düştükten sonra da inanılmaz kaçırdığı pozisyonlar var. Bu pozisyonlarda ise Uğurcan devreye girdi." ifadelerini kullandı.

Altan Aksoy ise yaptığı değerlendirmede, "Adana Demirspor böyle bir atmosferde istediklerini sahaya yansıttı. Rakibinden hiç çekinmedi. Açıkta oynadı, bazı takımlar savunma olarak lider takımlara karşı katı savunma yapmayı tercih eder. Ancak Adana Demirspor kendi evinde oynuyormuş gibi oynadı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

İnsan kaçan pozisyonlara üzülmüyor değil.İlk golü biz atsak çok daha farklı bir maç olurdu.Sonuç olarak yeniliyorsak da böyle yenilelim.
demırspor güzel oynadı ama skor olmayınca kazanan hep haklı oluyor haftaya giresundan 3 puan şart oldu
İyisin hoşsunda skor olmayınca olmuyor demir im

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor