Demirspor PFDK'ya sevk edildi

Adana Demirspor geçen hafta oynanan İstanbulspor maçında "usulsüz seyirci alınması" nedeniyle Profesyonel Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nda yapılan açıklamada, "Adana Demirspor Kulübü'nün 13.03.2021 tarihinde oynanan Adana Demirspor-İstanbulsporA.Ş. TFF 1. Lig müsabakasındaki "usulsüz seyirci alınması" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 49. maddesi uyarınca ve "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 7/11 maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir." ifadelerine yer veridli.

Yorumlar

Biz de almayalım kimse almasin .pandemi dönemi çünkü .Ama Fenerbahçe 2000 _2500 taraftar almıştı .pfdkya sevkedildigini hatırlamıyorum.
Miting yapılsın ceza yok maç seyircili oldumu ceza var adalete bak be çok hakkaniyetli ve adaletli ve cömert davranmışsınız böyle devam hersey cok güzel olacak. . .
Demirspor göze battı normal bir şey şaşırmadım
Neden biz yapınca söz konusu oluyor süper ligde fenerbahçe derbide bizden kat kat fazla konuk aldı sadece 1 gün eleştirildi ve geçildi . Olan alt liglerde ki takımlara oluyor ya hiç ilgilenilmiyor ya da ceza sadece onlara kesiliyor , eşitlik adalet kesinlikle yok . Yine de her şeye herkese rağmen çıkıp şampiyon olucaz inşallah .
aynen arkadaşlar..cafeler dolu,spor salonları ,halı sahalar,avm ler stadda %1 syirci var diye ceza kes..federasyon sağ cepten alıp sol cebe koyuyor..her kulupten yıllık 100-150 bin tl topluyor sanırım..bari bu paraları alt yapıya verseler ,alt yapı ligi oluştursalar..nerdeeee..
Bu memlekette çifte standart var FB 2000 seyirciyle oynadı Arda ceza aldi.TFF istifa

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor