Demirspor mali disiplini sağladı

Adana Demirspor 2. Başkanı İmam Gazali Hıradağı, mali disiplini elden bırakmadıklarını belirterek, devre arasına kadar ödenmesi gereken 2,5-3 milyon liralık tutarla ilgisi sıkıntı yaşamayacaklarını söyledi.

BORÇLAR MAKUL SEVİYEYE GELECEK
Kulüpte mali disiplinin üst düzeye çekildiğini belirten Adana Demirspor 2. Başkanı İmam Gazali Hıradağı, “Futbolculara borcumuz yok, alış veriş yaptığımız kurumlara ödemelerini düzenli olarak yapıyoruz. Kulübün mali yapısını oldukça düzgün. Zaman içerisinde Adana Demirspor’un borçlarını makul seviyeye çekeceğimizi düşünüyorum” dedi.

HÜSEYİN SÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR ETTİ
Bazı futbolculara geçen yıldan kalan 2,5-3 milyon lira civarında borç bulunduğunu hatırlatan İmam Gazali Hıradağı, “Bu borcu devre arasına kadar ödeyeceğiz. Mali açıdan bir sıkıntı yaşamayacağız. Bize büyük destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’ye teşekkür ediyoruz. Ayrıca Sayın Valimiz de bizden desteklerini esirgemiyor” şeklinde konuştu.

VAKIF ÇALIŞMALARI SON  AŞAMADA
Adana Demirsopr 2. Başkanı İmam Gazali Hıradağı, vakıfla ilgili çalışmaların da son aşamaya geldiğini belirtti. Vakıf tüzüğü ile ilgili hukukçuların çalışma yaptığının altını çizen İmam Gazali Hıradağı, proje ekibinin de çalışmalarını yoğun olarak sürdürdüğünü ve bazı projelerin uygulama aşamasına kısa süre içinde geleceğini kaydetti.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor