"Demirspor maçından sonra işler değişti"

Bursasporlu Anıl Karaer son dönemde hakem hatalarının artış gösterdiğine dikkat çekerek Adana Demirspor maçından sonra işlerin değiştiğine dikkat çekti. Karşılaşmanın bitimiyle birlikte AS TV‘nin İstanbul‘dan gerçekleştirdiği canlı yayına konuk olan tecrübeli futbolcu, “Hem çok üzgün hem de çok sinirliyim. Bu kadar art niyetli bir hakem topluluğu olamaz. İki haftadır bunu yaşıyoruz. Bu bahane değil, gerçek. 4’üncü hakem tacı yanlış veriyor. Diğeri faulü ayrı veriyor. Kimsenin birbirinden haberi yok. İnanılmaz kötü bir yönetim vardı sahada. Hakemler maçları doğru yönetsin. Kim iyiyse kazansın. İki haftadır inanılmaz art niyet var. Adana Demirspor maçında Seleznov‘un rakibine yaptığı hareket vardı ki net bir kırmızı karttı. Tahmin ediyorum ondan sonra bize karşı inanılmaz art niyet oldu.” diye konuştu.

HER HAFTA DEĞİŞİYOR

Takım olarak özeleştiri yapmak zorunda oldukların altını çizen Anıl Karaer, “İkinci yarı bizim oynadığımız futbolla ilgili eğri oturup doğru konuşmamız lazım. Bu kadar geri çekinildiğinde illa ki biri hata yapacak. İkinci yarı resmen sahada yoktuk. Rahatça kazanabileceğimiz bir maçtan bir puan aldık.” dedi. Takımdaki düşüşle ilgili de görüşlerini aktaran Anıl Karaer, “Her hafta oynayan oyuncular, girenimiz, çıkanımız çok değişiyor. Bizden üst sıralardaki takımlar hep aynı oyuncularla oynuyor. Gireni, çıkanları bile aynı. Bizde her hafta biri değişiyor. Bizim için de defans oyuncusu olarak yanımızdaki, sağımızdaki, solumuzdaki, önümüzdeki oyuncunun devamlı değişmesi kolay değil. Sonradan müdahale edildiğinde de yine istediğini alamıyorsun. Çok eksiğimiz var. Ben buna bağlıyorum.” dedi.

(Bursasporluyuz.org)

Yorumlar

Çok doğru soylemişsin. Kalender insanları severiz. Seleznov yüzünden hak yediniz. Şimdi acısını çekiyorsunuz. Çünkü ah aldınız. Daha iflah olmazsınız inşaallah. Biz oyunumuzu oynayıp süper lig çıkmak istiyoruz. Kimseye ihtiyacı mız yok Allah tan başka.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Bursaspor (-3)