Demirspor liderlik için yola çıktı

PTT 1. Ligde Cumartesi günü deplasmanda Kayserispor ile liderlik mücadelesine girecek olan Adana Demirspor bugün yola çıktı. 

Bugün Kayseri’de kalacağı otele yerleşecek olan Adana Demirspor’lu kafilede sakatlığı iyileşen tüm futbolcular bulunuyor. Yarın Kayseri’de antrenman yapacak olan Adana Demirspor’lu futbolcular akşam saatlerinde kampa girerek Cumartesi yapılacak liderlik mücadelesine motive olacaklar.

Ligde hiçbir müsabakanın kolay olmadığının altını çizen Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, şampiyonluk yolundaki önemli süreci en az hatayla geçiştirmek istediklerini belirterek, “Oyuncularıma güveniyorum. Bu zor haftaların farkına vararak çalışıyorlar. Yine mavi-lacivertli renklere gönül veren taraftarlarımızla güç birliği içerisinde olup, güzel günlere kavuşmayı arzu ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yolunuz, yolumuz açık olsun. haydı hayırlısı.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar, güzel günler göreceğiz güneşli günler, motorları maviliklere, ŞAMPİYONLUĞA SÜRECEĞİZ.
Bizde Cumartesi günü liderlik için yola çıkacağız
yolunuz açık bahtınız bol yediğiniz ofsayt olsun plakayı yazın gelin!
kes cezayı yaz plakayı
vurduğunuz gol olsun
Futbolun adaleti yok ama, top bu defa bizi sevsin,şans güçlüden yana değil daha çok isteyen, daha çok inanan, daha insanca mücadele eden, masa başı katakulli bilmeyen Şimşekten yana olsun. Yen de gel şimşeğim.Yenersen yolu yarılarız.
adana sizinla gurur duyuyor sen adanayı da yenersin şimşegim .

Yeni yorum ekle