Demirspor kapalı gişe

Altay deplasmanından 3-1'lik galibiyetle dönen Adana Demirspor, sahasındaki Kasımpaşa maçını dolu tribünler önünde oynamak istiyor.

Altay deplasmanından 3-1'lik galibiyetle dönen Adana Demirspor, sahasındaki Kasımpaşa maçını dolu tribünler önünde oynamak istiyor. Adana Demirspor'da, Kasımpaşa maçıyla birlikte bu sezon ilk kez stadyumun kapıları tam kapasiteyle taraftarlara açılacak. Yapılan indirimle biletler 24 ile 138 lira arasında değişen fiyatlarla satılacak

Yorumlar

Mac cumartesi ve ya pazar olsaydı belki kapalı gişe olurdu ama cuma günü olurmu sanmam.insallah olur da muhteşem görüntüler çıkar ortaya herzaman ki gibi.
Ya bi de bisey dicem. Stad ta müzikleri kim çalıyorsa Müslüman dogru şarkısını çalsınlar tam da maça yakın dakikada. Şarkıyı biz armağan ettik futbol dünyasına ama bizde hep yanlış şarkı çalınıyor.
Muslum yazdım.aslinda.klavyenin azizliğine ugramisim simdi farkettim. Acaba ondan mı beğenilmedi yorumum yoksa muslumun o şarkısı begenilmiyor da ben mi yanlış biliyorum.
haydi gençlik bütün ads sevdalıları stad da tarihi bir rekor kıralım taraftar nasılmış adana da türkiye de görsün.
Cuma oldugu icin 15.000 rekor olur bence
Desenize beleşciler şakşakçılar yalakalar çoğalacak sancakspor yapacaksa bi iyilik herkese bedava yapsın parasını Kendi karşılasın nede olsa doları çok nasıl olsa dolar da tavan yapmışken dokunmaz sancakspora
Sen konuşma sonerr ............
komşu nu al maça gel
Şimdiiiii. Bişey soracağım genç arkadaşlar. Güney kale arkasındaki,maratondaki ve Kuzey kale arkası üst tribündeki grup üyelerinin hepsi Kuzey kale altta buluşacak değil mi ? Yani grup kalabaalik olacak. ? Bı de stadda ki doluluk oranı hangi seviyede?
trafik çilesi bitmeden %100 doluluğa ulaşılması imkansız.Her maça geldim ve geleceğim ama birçok tanıdığım bu rezillik yüzünden gelmiyor.Arabayı koyacak yer yok.yer bulsan maç sonu 1,5 saat trafikte bekliyorsun.Bazı araçların camları kırılıyor,çiziliyor.Araçlar için güvenlik önlemi yok.Bu duruma çok çok acil çözüm bulunması şart.Ondan sonra görün bakalım tribünleri.
Şehir merkezlerine çok uzak yapılan statlar gerçekten Türk futbolunun katili olacak. Atatürk olimpiyat stadı ve Anadolu'da yeni yapılan çoğu stat maalesef benzer nitelikte. Adana'ya yapılan stadın yeri ise maalesef olabilecek en ters yerde. Hani insanın koca Adana'da başka yer mi yoktu diyesi geliyor. Keşke eski yerinde arkasındaki Gençlik stadı ve kapalı spor salonunu da dahil edip daha güzel bir stat yapabilselerdi. Taraftarın büyük bölümü stada yürüyerek gidebilirdi. Belediyenin maç günleri orayı festival alanına çevirip sabahtan gece yarısına insanların maçtan önce ve sonra da ailesiyle eğlenebileceği bir yer haline getirmesi lazım. Gece yarısına kadar ücretsiz ulaşım da olması gerekiyor. Polisin araç hızsızlıklarına karsı yeterince güvenlik gücü koyması lazım. Yoksa sadece bir maç izlemeye gidip gelinecek bir mesafe değil.

Yeni yorum ekle