"Demirspor istekli oynadı. Tebrik etmek lazım”

Medipol Başakşehir’in Teknik Sorumlusu Erdinç Sözer, 2-1 kaybettikleri Adana Demirspor maçı sonrası, “90 dakikaya bakarsanız iki devrede de Adana Demirspor istekli oynadı. Tebrik etmek lazım” dedi.

Medipol Başakşehir, ligin 30.haftasında deplasmanda Adana Demirspor’a 2-1 mağlup oldu. Maç sonu basın toplantısında konuşan Medipol Başakşehir’in Teknik Sorumlusu Erdinç Sözer, şu ifadeleri kullandı:

“Adana Demirspor’u tebrik ediyorum. İlk devreyi çok güzel oynadılar. Biz ilk devre çok zayıf oynadık. İstediğimiz oyunu oynayamadık. İkinci devre farklı bir Başakşehir ortaya çıktı. Daha istekli oynadık. İlk 5-6 dakikada golü bulup beraberliği yakaladık. İkinci golü bulmak için çaba gösterdik. Orta sahada bir top kaybederek kontra atakla gol yedik. 90 dakikaya bakarsanız iki devrede de Adana Demirspor istekli oynadı. Tebrik etmek lazım”

Yorumlar

Efendi adamın hali başka,Rıza hocanın takımı hertürlü şirretligi yaptıgı halde bizi suçlaması insanlık farkını gösterdi.
Tebrik ediyorum sizi Sn.Sözer..Umarım bu nezaketle daha da iyi yerlere gelirsiniz....
bende yorumunuz için sizi tebrik ederim hocam..
ilk yarı demırspor ıkıncı yarı başahşehir etkılı oldu
Dürüst insancıl kişileri Demirspor un büyük trftari herzmn takdir eder samimi duyguların için teşekkürler Erdinç hoca,sanada selâm Rıza Çalımbay;)

Yeni yorum ekle