"Demirspor hatalarımızı affetmedi"

Sezon başında Adana Demirspor'dan Tuzlaspor'a transfer olan Aosman maç sonu yaptığı açıklamada yaptıkları hatalardan dolayı kaybettiklerini ifade etti.

Suriyeli oyuncu maç sonu yaptığı açıklamada, "Biz buraya kazanarak geldik. Adana Demirspor'un çok iyi bir takım olduğunu biliyoruz. Buna göre hazırlandık ancak maç içerisinde yaptığımız hataları Adana Demirspor affetmedi ve ilk yarıda 3 farkla geriye düştük. İkinci yarıda geri dönmeye çalıştık ancak olmadı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Tuzla ads dan daha gergin ve stresli ciktigi maci kaybetti.once kendilerini sorgulasinlar.ikinci yari oynadiklari topu oynasalardi 3 gol yemezlerdi. Ads fda skorer topcu sayisi fazla idi.ancak tuzla bir onceki diri takum olma mucadelesini stresine konsantrasyon eksikligine yenildi. Futbol netice oyunu. Gecen sene milyon dolarlik ads nasil son anda kaybettiki bu yil da boyke olacaktir. Cunki ads kulubu sorunludur. Hocalardan topculardan taraftardan vebal almis olup iflah olmayacaktir. Samimiyetsiz ve sinsi basarisizlik planlari ads u bitirecektir. Burdan bir daha yineliyirum kopyala yapistir misali gecen sezonun kopyasi olacaktir.
Yol al kendi takımını tut çakal
Sen kesin badanasporlusun
Sen önce girenleri çıkar. Sonra bilmişliğini kendine sakla. Gidenler de kendilerini sorgular herhalde. Bizdeki seyirciyi hayatta siz göremezsiniz haddini bil. Çıkamazsakda ölene kadar demir spor. Kafana sok
la osmancık ismaille ads ye aslan kaplan kesildiniz yazık size yediğiniz kebaplar helal değil sıradaki gelsinnn

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
TuzlasporAdana Demirspor