Demirspor eriyor, puan farkı açılıyor!

Adana Demirspor kaybetmeye ve ilk 2 ile puan farkı açılmaya devam ediyor. 

6 hafta aradan sonra geçen hafta deplasmanda Osmanlıspor'u yenen Mavi-Lacivertli takım, Giresunspor deplasmanından eli boş dönüyor. 

Adana Demirspor’un Giresunspor karşısında aldığı mağlubiyet sonucunda ligin 2. sırasında yer alan Erzurumspor ile 9 puan fark var. Erzurumspor ile 9 puan, 6.sırada bulunan Keçiörengücü ile 6 puan bulunan Adana Demirspor'un seri galibiyetler alması gerekiyor. 

Mavi-Lacivertli takım ilk devrede kalan 4 maçında Erzurumspor, Altay (D), Ümraniyespor ve İstanbulspor (D) ile karşılaşacak.

Yorumlar

Kalas Semih i gönderin artık dicem ama zaten bu sezonda bitti her oynadığı maçta hata yapıyor gol yediriyor yine direk oynamaya başladı
Numan in gladkiye çift dalmasi dünyanın her yerinde penaltidir !! Berk in direkten dönen topu kosa ve Sinan in kaçırdıkları aaahah kötü oynamadık ama bu sahada atan kazanacaktı öylede oldu , defansın son adamı rakip yarisahada yerden pas atmaya çalışırsa adamlarda o boşluğu değerlendirir ne işin var rakip alanda Semih ????
Yasir.... e katılıyorum bu adam gençte değil gelmiş 25 yaşına 2 sezonda bunun hataları yüzünden onca puan ve playoff finali gitti. Bu kadar bütçe ile böyle takım kuran başkan da kendini sorgulamalı.
Bu kadar para harcanıyor ya adı taraftar olan bazı sorumsuz bilinçsiz ads lılarda ha bire eleştirenlere kızıyorlar. Sanirsinizki ads kulübü babalarının çiftliği veya borçları kendileri ödeyecekler...... kendinize gelin haddinizi bilin beyler. Başarısız bir okadarda borca sokulan ads un paraları döner dolaşır adanalida çıkar bunuda kafaniza sokun. Bundan dolayı kimse ads un borcunu ödemek zorunda değil. Siz çok seviyorsanız kulübe gidin senet imzalayın borca ortak olun... muhterem başkan da o kadar parayı veriyorya sanatınki almayacak veya almamıştır.... insanlara 3 ay miadı kalan sağlık ürünlerini % 1800 karl a satandan medet ummayın...
Sana ne p.s turgeyli
Pis turgeyli diyorsun o harbi şimsekli
Kalan 4 maçta 4 puan alırsak büyük başarı sayılır.ilkyarı bitene kadar atı alan üsküdarı geçer.zaten ilk iki treni kaçtı playoffada kaçar.sonrada küme düşmemeye oynarız.bari menejer metin korkmaza para kazandırmak trânsfer yapmayın.yapmayınki takım iyice borçlanmasın.bütün hedefler kaçtı na sıl olsa.erkan zengine karşı değilim ama bu aynı menejer transfer ettiği için çünkü bu menejer erkan zeginin menejeriymiş ve bu yüzden erkan zengin transferi midemi bulandırıyor.yhu kardeşim bütün futbolcuları aynı menejerden almak zorumdamıyız.kıranmı girdi diğer menejerlere.nedir bu başkanın metin korkmaz aşkı?göz göre göre takımı kapatmaya götürüyorlar.başkan ya bu takımın amk cak borç içinde kapattıracak.yada gizli gündemi olarak tahmin ettiğim taraftar guruplarıda bukadar yanlışa ve kuĺübün hortumlanarak soyulmasına göz yumduklarına göre demirsporumuzu kendine borçlandırıp takımı satın alacak.çünkü bunun başka yolu yok.yoksa bir takım bukadar berbat kötü istesende yönetilemez.başkan maalesef takımın bütün yularını menejere teslim etmiş.
Yahu başkanım böyle bir niyeti varsa bu kadar acıya zulme gerek yok vallahi
Koseckinin tek özelliği süratiyken hiçbir maçta 11de oynatılmayan bu adama göletli zeminde 11de oynattı, şutu en iyi olan Leventi kenarda bıraktı. Bu hoca nasıl bir hayal dünyasında yaşıyor, bu kadar basit hataları ilerisi için kaygı veriyor
Erkan Zengin transferi taraftarın menejer metin korkmaza yönelik tepkisini dindirmeye yönelik. 35 yaşına gelmiş boşta gezen Erkan Zengin transferini menejer Metin in büyük bir başarısıymış diye ona teşekkür etmesi bir başkanın da büyük ayıbıdır. Bu menejer yapmış olduğu yabancı transferlerinde büyük paralar kazandı. Stokes, Anderson, Lagear, Aosman gibi yabancılara ne kadarlık kontrat yapıldı, ne kadar tazminat ödendi? Çamur balçıkla sıvanmaz. Sevgili büyük Demirspor taraftarı Erkan Zengin transferi bir başarı değildir. Son 2 senede transferde büyük bir başarısızlık, vurgun ve hata ihanet vardır. Bu başkanla menejerin arasındaki bağ nedir arkadaş? Havuz problemlerini hatırlayananız var mı??
İkinci yarıya güzel bir takım.kuralm...iki teknik.direktor var bu takimda, lütfen ama lütfen bu takımı teknik direktör kursun. Menejer parayı kazandi.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor