Demirspor düşerse memleket düşer...

Hafta sonu oynayacağımız Erzurum maçı ile ilgili olarak Adana Demirspor kulübünden açıklama yapıldı. Pazar günü tüm taraftarları maça davet eden açıklama şu şekilde;

Spor Toto 1.Lig’in 32.haftasında Erzurumspor ile hayati önem taşıyan bir karşılaşmaya çıkacağız. Final niteliği taşıyan bu müsabakaya bütün Adana protokolünü karşılaşmaya davet ediyoruz.

Erzurumspor maçında futbolcularımız sahada, taraftarımız tribünde bir ve beraber olursa istediğimiz sonucu kesinlikle elde edeceğimize inanıyoruz. Bunun için, bu şehirde yaşayan 7’den 77’ye herkesin desteğine ihtiyacımız olacak. Öncelikli olarak şehrimizin ileri gelenleri Adana Milletvekillerimizi,Valimiz Mahmut Demirtaş’ı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’yü,Adana Emniyet Müdürümüz Selami Yıldız’ı,İlçe Belediye Başkanlarımızı ve Sivil toplum kuruluşlarının değerli isimlerini Erzurumspor maçında yanımızda görmek istiyoruz.

Unutmayalım ki Adana şehrinin markası olan Adana Demirspor düşerse memleket düşer...

Yorumlar

adana uyuma demirsporuna sahip çık bu memleketin ekmeğini yiyenler kulübüne sahip çık haydi haydi şimdi hemen şimdi uyuma uyanık ol başka ads yok
ads mizi bu günlere getiren her kişi ve kuruma .....olsun
Boşuna dememişler; ihanetin başkenti ADANA
Altyapi siz ads,,,acisiz kebaba benzer yenmez...alyapidan ilk 11 hemen simdi
maç bileti 1 lirs olmalı bunu erkenden duyurmalılar.kurumlardan 200-300 bin gibi pata toplanıp prim degil.erkenden topçulara verilmelidir.büyüklerde maça davet edilmelidir.
izmirden uçarak gelecem de siz adanadan mı gelmyeceniz
maalesef bizim bu maç son şansımız bu maçı ne yapıp ne edip almalıyız yoksa son iki haftada puştluklar olacağı için sahipsiz yönetimsiz lobisiz tff dayısız bizi harcarlar düşürürler zayıf halka biziz erzurumsporu yener miyiz? son haftalardaki performans futbolcuların tavrı oyun anlayışı kadro kalitesi pek mümkün gözükmüyor bir şartla yenebilriz köpekler gibi mücadele eder koşarsak stad hıncahınç dolarsa anca yeneriz inşallah o ışık bir maçlıkta olsa futbolcularda yanar. yönetim bari 1.5 bulamadın git yalvar yakar ne yap ne ed 500.600 bari bulda bir iş başarın giderayak bi olumlu iş yapmış olun olsun
Birbuçuk adana değil birbucukmilyon lazim
ey yönetim bu takım nasıl küme düşme noktasına geldi ? 'Kimler' hata yaptı puan durumunda küme düşme hattındayız ? Cevap veremezsiniz tabi.. 23 yıldır aynı masallar , aynı çağrılar..
Para para para hemde hemen
Geliyoruz önce liğde kalacak sonra hepinizi bir daha Adana ya gelmemek üzere kovalayacağız
Evet seçim kararı da alındı.sayın sözlü ve onun saz arkadaşları demirspor a cektirdikleriniz burnunuzdan fitil fitil gelecektir.dua edin demirspor düşmesin.diğer belediye başkanları sizlerde tedbirinizi alın.isterseniz almayın artık siz bilirsiniz.24 haziran da o sandıklar sizin kaderinizi belirleyecek.artık söz sırası biz taraftarda biz gerekeni yapacağız.kim demirsporumuza destek olursa şu anda bizde ona destek olacağız bu böyle biline.hiç bir taraftarımızda bu günleri asla unutmasın.e ne demişler etme bulma dünyası diye.
Haydi demirsporlu lambaya puf de

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor