Demirspor camiasına borcum var

Adana Demirspor’un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, Adana’ya iner inmez dün ayağının tozuyla gazeteniz 5 Ocak’a önemli açıklamalarda bulundu.

Vural, “Başkanımız Murat Sancak  benim canım kardeşim, dostum ve sevdiğim bir insan. Onun başkan olmasından sonra görüşmemiz oldu ama bugüne nasipmiş. Bana güvendikleri  için Başkan Murat Sancak ve yönetime teşekkür ediyorum.  İmzamın ardından sohbetimizde Başkan bana,   -sen deli, taraftar deli ben zırdeli- ifadesini kullandı.  Tanıdığım, bildiğim camiaya geldim. Camiaya borcum olduğunu düşünüyorum. O insanlara o sevinci yaşatamadık. Konya’da maçtan sonra taraftarların boynu bükük bir şekilde stadı terk etmesini unutamam.  İnşallah Süper lige çıkmak için elimizden geleni yapacağız. “ dedi.

BENLE SORUN YAŞAR

Teknik Direktör Yılmaz Vural daha sonra, “Adana Demirspor çok eski, tutucu ve takımına bağlı camiası var.  Şimdi yeni başkan var. Kulübün yücelmesi için maddi manevi destek veriyor. Takıma bakarsanız süper ligde oynamış bir çok oyuncu var. Fakat istenildiği gibi olmadı. Hakan Kutlu kardeşimle de konuştum. Onunla buluşup konuştuk. Taraftarımızdan isteğim kaybettiğimiz zaman bile  destek vermeleri.  Anlaştıktan sonra ki  sosyal medyadaki destek için teşekkür ederim. İnancın boşa çıkmaması adına başkan, yönetim, oyuncular ve  taraftar ile  birlik olacağız.  İnanıyorum ki taraftarlara layık olmaya çalıcağız. Bıraktıktan sonra Pote’nin dışında eski oyuncu yok. Yeni takım olması önemli. Burada gördüğüm taraftar başkana inanmış.  Bu çok çok önemli. Koskoca bir kentin beklentisi var. İnşallah süper ligde oynayacağız. Hepimizin isteği bu. Bu takımın başarısızlığına neden olacak kim varsa  benimle sorun yaşar. “şeklinde konuştu.

POTE, GALİP VE MİTROVİÇ İLE KONUŞACAĞIM

Yılmaz Vural son olarak, “Tanıdığım camia ve camia ile ilgili  her şeyi bilen birisiyim. Başkan  Sancak ile birlikte kulübün ekonomik sıkıntısı aşıldı. Bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Başarıdan başka bir şey düşünmüyorum.  Mitroviç, Galip ve Pote ile daha önce çalıştım. Hemen onlarla oturup  konuşacağız. Milli maç arası iyi oldu. Pazar günü  Gazişehir takımıyla ile özel maç oynayacağız.  Beklenti çok büyük.  Dilerim Adanaspor ile elele  süper lige çıkalım. Önümüzdeki sezonu da kapsayan sözleşme yaptık. “diye konuştu.

Ergun Kara - 5 Ocak Gazetesi

Yorumlar

hocam djemoussa traoreyi de yavas yavas rotasyona sok hadi bismillah allah utandirmasin
Hocam öncelikle sana guveniyoruz Gecen yıl kaçırdığımız şampiyonluk Basarisini bu sene inşaallah yakalarız
transferleri kendisi yaptrmayan teknik adamın başarılı olması çok zor
hocam bu taraftar sizi seviyor. pote nin yanina golcü lazim.ofansif hücum eden oyunu seviyorsunuz.dun antremani izledim.orkan antremandan sonra kendisi 45 dakika şut calismasi yapti tek basina.helal olsun diyorum.soyunma odasina na gitmedi.diger futbolculara örnek olsun.baskanin ve sizin allah yardimcisi olsun.
Yılmaz hoca bu yönetim bu taraftar ve yapacağı birkaç rütuş ve transferle şimşeği uçururrrrr başka lafa lüzum yok gönül isterdi sezona yılmaz hoca ile başlayalım hayırlısı böyleymiş hep destek tam destek

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor