"Demirspor camiası şampiyonluğu hak ediyor"

Osmanlıspor Teknik Direktörü Ali Güneş Radyospor yayınında yaptığı açıklamada Adana Demirspor'un Süper Lig'e yükseleceğini belirtti.

Güneş yaptığı açıklamada, "Adana Demirspor camiası şampiyonluğu hak ediyor. Başkan Murat Sancak ve danışmanı Metin Korkmaz çok iyi bir kadro oluşturmuşlar. Adana Demirspor’da kadroya giremeyen oyuncular bizim takımımızda olsa çok farklı olabilirdi. Adana Demirspor üst lige çıkacaktır. Hatay ve Erzurum yarış içinde olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Deneyimli isim 2010-11 sezonunda Adana Demirspor'da da teknik direktörlük görevi yaptı.

Yorumlar

Bu açıklamalar tuzak, bizi yumuşatip tuzağa düşürmeye çalışıyorlar. Güya gevşetecekler. Aman dikkat edin, dost gibi gözukenlerin 90'da nasıl çaktığını unutmayın. Tehlikenin farkında olalım
Aman ha dereyi geçip okyanusta boğulmayalım! Konsantrasyon 90++++
Aman ha aman vitesi boşa almayın sakın! Acımayın. Ooo Paxiao var ya o şerefs.... Aman dikkat edin. İnanmayın bunların samimiyetine
son istasyona kadar rehavet yok, bu mavi lokomotif sağlam raylarda mutlaka zafere ulaşacak!!
Cappel paxicao ve oyun kurucu Fatoş a dikkat
Geçmişte Adana Demirspor forması giymiş olanların bize karşı oynadiklarindaki hırsını anlayamıyorum. Abdulkerim Bardakci hem gol attı hemde sonuna kadar yeni gol için mücadele etti. Sağ Bek Erhan Kartal desen Sağ Kanat gibi oynadı.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor