Demirspor Akademisinden 5 Futbolcu Kampa Davet Edildi

Adana Demirspor’da yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da devam ettirirken, 5 akademi oyuncusu kampa davet etildi. Kampa davet edilen futbolcular şöyle; Mustafa Yiğit Durmaz (2008-Kaleci), Caner Kaban (2006-Orta saha), Kadir Karayiğit (2005-Sağ bek), Sefa Gülay (2006-Orta saha), Kürşat Türkeş Küçük (2005 Orta Saha). Bu futbolcular kampa katılır katılmaz büyükleriyle hazırlıklara başladılar.

Öte yandan Mavi-Lacivertliler’de yeni sezon hazırlıkları da Yardımcı Antrenör Serkan Damla yönetiminde devam etti. Antrenmanda futbolcuların oldukça hırslı ve istekli oldukları gözlendi. Serkan Damla, akademiden gelen oyuncularla da tek tek ilgilenerek onları takıma monte etmeye başladı. (HABER: MEHMET APAYDIN)

Bölge Gazetesi

Yorumlar

Desene seneye ptt ligin kadrosu oluşturuluyor bekleyip görecez
Haydi çocuklar siz de büyükler gibi oynayacaksınız. Güvenimiz tam.bu takıma 2-3 tane ağabey lazım. Başarılar diliyorum selamlar demirspor.
Kampa dahil etseniz ne olur?!..Ne Montella ne tiyatrocu Hikmet lig sıralaması garantilendikten sonra dahi şans vermediler gençlere...
rezillik diz boyu
tanıdık babası olan oynar diğerleri sağa sola kiraya verilir ya da direkt şutlanır. ali hijran boyacı gibi çocuk vardı elimizde şutladılar izzet çelik denen torpilli yıllardır takımda gram katkısı yok.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor