Chedjou çalışmalara başladı

Adana Demirspor'un tecrübeli stoperi Chedjou takımla birlikte çalışmalara başladı.

Adana Demirspor'da Aurelien Chedjou'dan müjdeli haber.. Kulüp Başkanı Murat Sancak, ayağına aldığı darbe nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Chedjou'nun tedavisinin tamamlandığını ve bu hafta takımla birlikte çalışmalara başlamasını beklediklerini söyledi..

Yorumlar

1 maça çıktı parasını takır takır alıyor. Haftalardır antremanları bırak adanada bile değildi. Daha da hayır gelmez. Gökhan inler ve chedjou’nun toplam maliyeti nedir? 2sinin Yaş toplamları 71 çünkü insan merak ediyor :)))
chedjou neki arkadaşlar ya kerim ya iki seneyi bulan ayaklarının ikiside değişip yenilenen süleymana ne demeli hala yok pes yani pes bırakın emekli olsun bırakın memletine gitsin adam burasını süleymanın çiftliği yaptı
Bu sene takımın oynadığı oyundan hiç haz almıyorum.Geçen yıl kadro bundan zayıftı,ancak Cüneyt hocayla göze hoş gelen bir futbol izliyorduk.Bu kadro zenginliği ile iyi futbol oynanmıyor.Çok zayîf takımları bile yenemiyoruz.Şampiyon olamayacaksınız çekip gidin,bizi de bu azaptan kurtarın.Kalp krizinden gideceğiz .Böyle olmaz ki!

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor