"Çalışmamız gereken konu devamlılık"

Gaziantep FK'yi 4-0 mağlup eden Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Takım halinde oynadıkları bir maç olduğunu belirten Montella, "İstediğimiz gelişmeleri görüyoruz ama bazen 20 dakikadan sonra çok fazla geride görüyoruz takımı. Bunu geliştirmek istiyoruz. 3. bölgede iyi pozisyonlar bulduk, bunları değerlendirsek daha farklı olurdu. Ama 4-0 da iyi bir skor." şeklinde konuştu. 

Takımla ilişkilerinin iyi olduğuna değinen deneyimli çalıştırıcı, "Bazen 1-0 kazandığımız maçlar da olacak. Bu takımda ikili ilişkilerimin iyi olduğunu düşünüyorum. Herkesle konuşuyorum anlamaya çalışıyorum. Kariyerime bakarsam belki de en çok anlaştığım takım bu." dedi.

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, ”Şunu söylemek istiyorum, aslında çalıştığımız gibi başladık maça önde basarak aynı gösterdiğimizi yaptı takım. Sonuç için çok çok mutluyum. İlk yarının belirli bölümünde takım biraz geride kaldı. Aslında biraz daha çalışmamız gereken bir konu daha var oda devamlılığı getirebilmek. Tabi ilk yarı baktığınızda kaçan pozisyonlarımız var golden sonra onları da değerlendirseydik farklı bir sonuç alabilirdik. Ama tabii ki de çok mutluyum. Takıma baktığınızda geride kalmasına rağmen çok derli toplu şekilde disiplinli bir şekilde defans yapmaya devam etti” diye konuştu.

Yorumlar

dediği doğru 1-0 da 0-0 da maçlar olacak ama şu "4-0 da iyi skor" sözü var ya işte adana demirspor budur takımın kimyası hangi lig hangi oyuncu grubu olursa olsun hücum ile uyuşuyor
Italiano vero helal olsun ;)
Montellanin kaybedecek birseyi yok ciddi anlamada tek bir mantaliteyle sahaya cikariyor takimi ve asla vazgecmiyor bunu besiktas macinda gördük disiplin ve takimdaslik ust seviyeye cikti gercekten guzel goruntu veriyor takim ve ustune koyularak devam edilirse biz ligden dusecek takim olmicaz 2 mac kaybedilince montella istifa demeyin adamin oyun disiplini ve takima bunu aşılanmasi harika sezon sonuna kadar sonuc ne olursa olsun takimin arkasinda duralim
Adanademirspor da kapasite mevcut,hoca dediklerini oturttuğu anda bu takım Avrupayı isteyen konuma gelecektir.Mücadeleden vazgeçmeyen yoğunluk olan bölgelerdeki arkadaşlarını dinlendirmek için oyunu başka bölgelerde oynamayı başaran,gol attıktan sonra geri yaslanmayan, isteyen ve ısıran bir şimşek taraftarlarını çoşkuya boğacaktır.Golü attıktan sonra geri yaslanan panikleyen bizleri ekran başında kriz geçirten Demirsporlu günler bitti artık.Savulun,korkun titreyin geliyoruk.
hemde çok pis geliyoruk...............
Beni düşündüren tek şey ,Asambolanga nün çabalarıyla 2 gol attık. Yani o da olmazsa 2-0 lik galibiyet . Gaziantep'in de kaçırdı goller var maç 1-0 ken. Daha sağlam bir defans gerekli çok gol pozisyonu veriliyor maçlarda , rakip heran gol atabiliyor . gol yemeden galip gelmemiz gerek ..
umarım sene sonuna kadar takımda kalır 3 maç kaybedince istifa diye bagırmazlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor