Bursaspor'dan Volkan Şen açıklaması

Bursaspor'un sportif direktörü Selçuk Erdoğan, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde takımın antrenmanı öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, bir basın mensubunun, "Volkan Şen'in Adana Demirspor maçında Bursasporlu futbolculara, 'Bursa'da sizi aldırırım. O tribünler beni iyi bilir' diye bir tehdidi oldu mu?" sorusunu yanıtladı.

Futbolun sahada oynandığını söyleyen Erdoğan, "Soyunma odasında arkadaşlarım bu şekilde bir olay anlattı bana. Bursaspor'un ekmeğini yemiş, Bursaspor'un şampiyon armasını taşımış, Vakıfköy'den çıkmış bir oyuncuya bunların yakıştığını söyleyemem. Maç içinde yaşanmış bir olaydır ve umarım telafi edilir" diye konuştu.

Yorumlar

sizin her yaptığınız mübah mı, size sorgu sual yok mu? 20 yıldır forumlarımıza girip adanademirspor düşmanlığı yaparak kendinizden soğuttunuz bizi, kendinizi kandırmayın dürüst olun, şimdide mağlubiyeti sindiremiyorsunuz sağa sola saldırıyorsunuz, ads' ye saygı gösterin ki herkesten saygı bekleyin ve önce kendinize bakın.aynaya bakın.
Volkan ŞEN Adanademirsporun oyuncusudur. Sahipsiz değildir.
Adama etmedikleri hakaret kalmadı demirsporumuza geldi diye hakları yok buna ek olarak volkana bir şey denilmiş ki bu sekilde bir şey söylemiş volkan efendi adamdır .. volkan şen bizimdir .
Kediler yine piyasaya çıkıyor.
Hadi lann ordann Yeşil kentin beyaz çocukları !

Yeni yorum ekle