Bunu da gördük

Bilindiği gibi 8 Haziran günü yapılan olağan genel kurulda Kazım Bozan'ın listesi seçimleri kazanarak Adana Demirspor yönetimine geldi. 

Ancak; Adana Demirspor Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen Kazım Bozan'ın Divan Kurulu sunduğu listede Onursal Başkan olan Zeki Kıvanç, Adanaspor resmi İnternet Sitesi'nde Başkan Yardımcısı olarak gözüküyor.

Bu durum, soayal medyada birçok taraftar tarafından eleştirilip, diğer taraftar grupları tarafından da eleştiri ve alay konusu olan bu durum sonucunda yönetimin bir açıklama yapması bekleniyor. 

Yorumlar

Boyle rezillik gorulmemistir.sokaga cikacak hal birakmadiniz.
Bu ........... oy veren 148 genel kurul üyesi de sorgulanmalı ve onlara da gereken tepki gösterilmelidir. Onları da kimlerin organize ettiğini herkes biliyor..
yuh..!!!
Zeki kivanc imam beyin kankileridir. Bu kazim fir fir doner biridir sirtini zengine dayayip ilerikere gitme hedefi var. Bunu ynutmayin. Bu zart egridir. Ve egri cetvelden dogru cizgi cikmaz.
Hatice mi,netice mi, kimse maça gelmiyor.kulube karsiliksiz para veren adami eleştiriyor..kombine al takima destek çik..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor