"Bu yolun sonu şampiyonluk olacak"

Adana Demirspor kaptanı Volkan Şen yaptığı açıklamada taraftarlara teşekkür ederken, sezon sonunda şampiyon olacaklarını belirtti.

Güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten kaptan, "Çok iyi bir kamp ortamı ve güzel bir arkadaşlık vardı. Çok şükür herhangi bir sakatlıkta olmadı. Sezon başından itibaren hep şampiyonluğa odaklandık. Ona göre de bir kadro kuruldu. Tabi aksilikler oldu. İyi oynadığımız maçlarda puanlarda kaybettik. Kötü oynadığımız maçlarda puan kazanamadık. Son 2 maça kadar üst üste 2 galibiyet alıp, bir seri yakalayamadık. Çok şükür son haftalarda iyi bir oyun ortaya koyduk ve güzel sonuçlar aldık. Gerçekten önemli bir kadroya sahibiz. Şansızlıklar tabiki de futbolda var. Hatalardan ders çıkarıyoruz. İkinci yarıda bu hataları en aza indirip, istediğimiz sonuçları alarak inşaallah şampiyon olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

"Bu yolun sonu şampiyonluk olacak"

Taraftarlara teşekkür eden Volkan Şen, "Adana Demirspor'u Süper Lig'e çıkarmak için çalışıyoruz  ve yolun sonunda da Süper Lig'e yükselmek istiyoruz. Çünkü bu camia, bu taraftar Süper Lig'de olmayı hak ediyor. Taraftarlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Zaman zaman bize kızıyorlar ama hep yanımızdalar. Bizleri desteklemekten vazgeçmesinler. Lig uzun bir maraton. Bu yolun sonu şampiyonluk olacak inşaallah."

Yorumlar

allah ın izniyle şam olacağız inşaallah

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor