Bu mücadele ile ligde kalacağız

Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, Gazişehir FK maçı sonrasında yaptığı açıklamada iyi oynadıklarını belirterek bu mücadele ile bu takımın ligde kalacağına inandığını ifade etti. 

Basın toplantısında, “Oyuncularım iyi mücadele etti. Rakibimiz de çok iyi oynadı. Galibiyeti Gazişehir Gaziantep takımı hakketti. Oyuncularım da elinden geleni yaptı. Bu mücadele ile ligde kalacağımıza inanıyorum” dedi. 

Yorumlar

Gege de ne buluyon hoca oynatma şunu
Mustafa Hocam rakip takımın ligdeki durumuna göre - geçen hafta da aynı şey oldu- biz bu maçı zaten kazanamayız deyip beraberliğe çıkarsak son iki haftada olduğu gibi gol atamadan sıfır çekeriz..
Elazıg ank ve aordu maçlarından sıfır cekerız mznisa yı zar zor belki yener erzurumdan ıkına sıkına 1 puan alırız ve sanırım düşeriz yurgeylerin .... kurtarıp burda eskişehirs yatacagını solemeyd gerek yok sanrm
Valla ligde kalan maçlara bakılınca gönül rahatlığıyla düsmeyiz deriz ama söz konusu Demirspor olunca baktığımızda Manisa haricindekileri yenemeyiz diye düşünüyoruz.
adanada olupta mazereti olmayıp cumartesi maça gelmeyen ben demirsporluyum demesin
bizler taraftarlar olarak size inancımız tamdır
Renkdaslar ,neden panik yapiyorsunuz anlamiyorum ?! Biz en avantajli fiksture sahibiz. Bakin ,biz bu hafta manisayi yeneriz. Istanbul, playyoff zorluyor dolayısıyle samsun a kaybetmez ! Rize Edkisehirle ..rize eskişehirin icinden gecer ! Denizli , balkiz a gidiyor ve balkiz playyoff istiyorsa denizliye gömer ?! Sonraki hafta Eskişehir samsun la oynayacak ! Bizim avantajimiz var. Biz manisayı yeneriz..olduki elazig dan 1 puan getirsek ligde kaliriz cunku diger hafta denizli samsun maci var o mac kirilma maci hem samsun, denizli ve eskişehir icin. O yuzden panik yapmayın.
aynen katılıyorum bu takım düşmez karamsarlıga içimizi karartmaya kimsenin hakkı yok pozitif düşünün eskişehir veya samsun düşer
İster oynayın ister oynamayın ister iyi yönetin ister kötü yönetin sezon sonu hepiniz yok olun yok yok
Ads mizi bu günlere getiren tüm yönetim ve futbolculara ömür boyu mutsuzluk diıiyorum
demir sporun 2 maçtır pozisyonu yok gibi..
Biz manisa maçında rakibi küçük göreceğiz dak 89 gol yiyecez giren golü ...... çıkartamayacak futbolcular cumartesiyi bekliyoruz kötü seneryo
Mustafa hocam sonsuz başarılar, hedef 7 puan daha. Biz sana inaniyoruz.
mavi ve derin eses rizeden puan alır samsın istanbulsporu yener demedi deme burda buluşalım
pardoonn ?? hangi mcadele ??
Ligin en kötü takımı bizik Bir mucize olmassa düşeriz
Geçen yıl kümede kaldık ya , bu yil hiç korkunuz olmasın.

Yeni yorum ekle