Bu haftaki rakibimizden

Eskişehirspor Vali hanefi Demirkol Tesisleri'nde U21 ile A Takım'ın hazırlık maçı öncesi konuşan Yücel İldiz, takımının durumunu da paylaştı. Moralli çalıştıklarını kaydeden İldiz, "Tabii kazanarak başlamamız iyi oldu. Ama hakikaten çok sakat oyuncu vardı. Bir takım eksikliklerimiz var, bunları milli takım arasında gidermeye çalışıyoruz. Sanırım hafta başı itibariyle baktığınızda, Ofoedu dışında diğer arkadaşlarımızın sakatlıkları geçmiş olacak. Kaptan'ın da cezası bitiyor biliyorsunuz. Bu anlamda en azından bir nefes almış olacağız. Tabii ki haftasonu son derece zorlu bir Adana Demirspor müsabakası var. Ligin en güçlü ekiplerinden bir tanesi. Her sen çok iddialı ekipler yapıyor. Lige çok iyi başlamadılar ama son dönemlerde çok iyi neticeler aldılar. Onların da biliyorsunuz müthiş bir seyircisi var. Adana seyircisi iyidir. Yani haftasonu Adana'da güzel bir müsabaka olacaktır diye düşünüyorum. Moralli çalışıyoruz, bu galibiyetin devamını getirmek istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Öte yandan Eskişehirspor, U21 Takımı ile oynadığı hazırlık maçıyla Adana Demirspor karşılaşmasının çalışmalarına devam etti. 

Yorumlar

Eskisehir 2-1 veya 3-1 yener
ya dayı bu yönetimi hiç eleştirmemiştim ama hafta sonu Eskişehir maçında tüm kuzey kale arkasını eskişehire açmak ne demek. hayırdır ya derby mi oynuyoruz. Eskişehir kim. kaldı ki bu hafta emin olmamakla birlikte şimşekler grubu cezalı. sen neyin peşindesin. adamlara deplasman baskısı yapacaz sen herkesi alıyorsun. para için yapıldığını asla düşünmüyorum ama neden yapıldığını anlayamıyorum.

Yeni yorum ekle