"Borçları ödeyeceklerse kayyum gelsin"

Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu, kulübün mali durumu ve Eskişehirspor Kulübü Teknik Direktörü Yılmaz Vural’ın yaptığı açıklamaya ilişkin bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında devlet büyüklerinden yardım beklediklerini belirten Gökoğlu, gerekli desteği alamadıklarını ve yalnız kaldıklarını söyledi. Gökoğlu, son günlerde desteğe ihtiyaçları olduğunu kaydetti. Gökoğlu, “Devlet büyüklerimizi Adana Demirspor’un yanında görmek istiyoruz. Şu son 4 hafta önemli. Neyin ne olacağı belli değil. Adana Demirspor’un üzerine oyunlar oynanabilir” dedi.

"Ödemeler için 1.5 milyon TL ihtiyaç var"

Adana’nın 14 milletvekili, Adana Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı ve İlçe Belediye Başkanları’ndan yardım beklediklerini söyleyen Mehmet Gökoğlu, “Bu süreç zarfında gerekli desteği alamadık, yalnızız. Yarın bir gün bir kaç tane futbolcu fesih yapar giderse, üzülürüz” şeklinde konuştu. Yabancı futbolcular dahil olmak üzere ödemeler için 1.5 milyon TL ihtiyaçları olduğunu söyleyen Gökoğlu, bu ödemeyi bir ay içerisinde tedarik etmeleri gerektiğini söyledi. Adana Demirspor taraftarının arkasında olduğu için kulübün bu günlere geldiğini vurgulayan Gökoğlu, “Bu kulüp 78 yaşında ve bu kulüp taraftarıyla taraftarın desteği ve gücüyle yaşıyor. Onun için bir an önce önlem alınması lazım” dedi.

Gökoğlu, Yılmaz Vural'ın açıklamalarını kınadı

Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural’ın yaptığı açıklamayı kınadıklarını ve Türkiye Futbol Federasyonu’ndan cevap beklediklerini belirten Gökoğlu, “Yılmaz Vural 5 maçlığına göreve geldi. Hemen arkasından 'Federasyon dahil herkes beni aradı, Eskişehirspor Kulübü’nü kümede tutmam için göreve geldim' şeklinde bir açıklama yaptı. Sonrasında Samsunspor Yılmaz Vural’ı şikayet ettiklerine dair bir açıklama yaptı" diye konuştu.

Basın toplantısının sonunda gazetecilerin haziranda yapılacak kongreye ilişkin soruları sorulara cevap veren Gökoğlu, “Yeni bir sezon başlayacak. Kulübün Haziran’ın 10’una kadar seçim yapıp, yönetim sorununu halletmiş olması lazım” dedi.

 

Yorumlar

Bikmadinmi milletten para istemeye yeter be
Gökoğlu Başkanlığın görevini bilmiyor,yönetim ve başkanlığın görevi bu şekilde sağdan soldan para dilenmekle olmicagını yıllarca söyledik yine söylüyoruz,allah için kalıcı gelir,alt yapıya önem verim,reklam için gelmeyin,buraya kadar anladikki siz bu işi yapamıyorsunuz,yapacaklarında önünü kesiyorsunuz,Demirspor’a artık zarar veriyorsunuz;bırakın gidin!
Gökoğlu sen bir daha gelme yeter ki. Maalesef kulübü yönetebilecek başkan olabilecek iradeye, beceriye, vizyona sahip değilsin.
Eyy Buyuk Allahim.. sunlarin.per perisan don gomlek kaldığı gunleri goster bize ?!! Kandil gunu amin amin amin amin amin aminnnnn
Bir gecede başkan olursan böyle olur işte. Abilerin seni ortada bırakmış anlaşılan. Bi an önce git bir daha da bu takımı ağzına alma seni görmek istemiyor bu taraftar.
Yıllardır bir kere güldürmediniz Her gece barlarda çok eğlendiniz Bunca yıllık takımı rezil ettiniz Toplayın bavulu .......... gidin !!!!
Kendini vazgeçilmez zannediyor bu zat. Bal gibi yine aday olacak. Bu adam ne proje yapabilir ne de plan. Ne konuştuğu da anlaşılmıyor. Türkçeyi sanki Fransızca konuşuyor. Anlayabilen var mı ??
sn gökoglu şimşekler gtubunu topla cums günü ulucamii ye git namax çıkışı mendil açın iyi psra toplarsınız
ya bidefolup gidin...başkan seçildiğin günden bu güne DEMİRSPOR için şu güzel işi yaptım de kafama sıkayım...sizler ne utanmaz adamlarsınız.başkan olman için kafana silahmı dayadılar.nemalanmak için balıklama atlıyorsunuz...seçildiğiniz günden beri zırılzrıl zırlıyorsunuz...defolun gidi...demisporun kapısından geçmeyin...borçları kayyum ödeyecekse gelsinmiş...sen ne için başkan oldun...sizi seçenlerinde allah belasını versin.elinizden gelse takımı düşüreceksiniz.siz değil demirspora futbolcu ve taraftar sahip çıktı.(siz bi defolup gidin)HELAL OLSUN O YİĞİTLERE VE YOLDAŞLARINA..
Yılmaz hocanin aciklamalarini kınamış..pehh fare daga kusmus dagin haberi yok ! Bu demirspor taraftarı basta seni ve saz ekibini hergun her saat kiniyor haberin olsun ?!!
Sus sus artık konuştukça batiyorsun
Belediyelerin en büyük icraatı Demirsporumuza kalıcı gelir kazandırmaktır. Daha sonra Hacı Sabancı Organize Sanayideki fabrika sahiplerinden, üretici, vizyon sahibi dış dünyayla bağlantılı, proje yapabilen, hedef koyabilen, bütçe yapabilen ve içinde biraz Demirspor sevgisi olan iş adamlarını yönetime kazandırmak en büyük hedef olmalıdır. Demirsporumuzu Belediyenin, meclis üyelerinin siyasi güdümünden çıkartmamız gerekiyor. Gökoğlu ancak iyi bir taraftar olabilir..
'de ...... git.geçende yönetim 15 milyon,belediyelerden de 8 milyon verdi demiştin.temsadan da hersene 1 milyon geldiğine göre diğer gelirler hariç toplam 24 milyon eder.nooldu bu paralara.takımi kaça kurdunuz siz?birde inşallah futbolcular federasyona başvurup sözleşmeleri feshetmez diyorsun.futbolcuların alacaklarıda ödenmediyse ozaman bu 24 milyonu nerelere harcadın.ya sizin derdiniz demirspor felan değil.sizin derdiniz varsa yoksa belediyenin paralarını hortumlamak.tabii bu arada yandaş taraftarlarınızda yine övgüler yağdırmayı unutmamışsın.ver gazı ver gazı yaverlerine satıliklara ver gazı.
Kayyum bu aciklamanin neresinde.baalik atmissiniz borclari odeyeceklerse kayyum helsin dedi diye nerde peki bu aciklama
gökoglu bu üçüncü dönemin sen bu işleri bilmiyonmu ikide birde suriyeli dilenciler gibi para dileniyorsun yapamıyarsan beceremiyorsan kongre kararı al bırakmakda bir erdemdir bu erdemi göster koca demirspor kulübü sahipsiz kalmaz
yani kayyum mu gelecek kulübün başına .Önümüzdeki sezon yine beni seçin mi diyorsun .
Bırakmadınız projeli kadına koltuğu şimdi kulübü kayyuma bırakmayı bile düşünüyorsunuz. siz demirsporlu olamazsınız. bu kulüb bu sene olmazsa bile 2 sene içinde küme düşer borç birikiyor paralı adam yok. satın kulübü aş yapın hayrınız olsun.
Gökoğlu, hangi okul mezunu? Ne üretiyor? Ne iş yapıyor? Kaç kişı çalıştırıyor fabrikasında?
La oğlum niye geldiniz başa o zaman ? Dilenmek için mi geldiniz ? Oyuncuları alırken de dileniyordunuz şimdi de dileniyorsunuz. Sahipsiz kalmış demirspor. Sen başta değil misin? Başkanı olarak sen şuan da sahibisin ama görüyoruz ki sahibiyken sahipsiz bırakan sensin gökoğlu sen..! .... git burdan istemiyoruz seni. Bir taraftar gormedim sizleri destekleyen daha neyi bekliyorsunuz
sen demirsporun sırtından geçinen bir kenesin defol git..
sn. gökoğlu. siz niye göreve geldiniz, şu anda ne yapıyorsunuz? oradan buradan dileniyorsunuz. niye geldiniz o zaman??? yuh size be..!!!
Sayın başkan sen bir an evvel kongre tarihini belirle ve git. Ondan sonrası seni ilgilendirmez. Gerçek Demirspor taraftarı sizi ve yönetiminizi istemiyor..
yılmaz vuralı ne kınıyorsun ya...her şeyde ayrıştırılan guruplaştırılan bu millete futbolda aynı yöntem uygulanıyor.sen tedbirini alacağına kınıyorsun.Eskişehir spor u kurtaracaksın da hangi şehir veya şehirleri birbirine düşman edeceksin...
Maç saatlerini yayıncı kuruluş belirliyor, TFF bu hakkını onlara verdi.
la olum paran yok ne işin var orda. niye geldin. seni seçipte başımıza getirenleri hasretle kucaklayıp öpüyorum.
Çok mutluyum, şu anda herhangi bir meşru krediye ihtiyacınız varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz: plutocreditfinancier@gmail.com

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor