"Biz sadece bireysel hatalarla maçı kaybetmedik"

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, 4-0 kaybettikleri Adana Demirspor maçını değerlendirdi. İstemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını ifade eden Bulut, maçın hakemi Sarper Barış Saka'nın yönetimini de eleştirdi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında 90 dakikayı değerlendiren Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını ifade etti. Mağlubiyet ve kötü sonucun alınabileceğini dile getiren Bulut, bireysel hatalarla da maçın kaybedilebileceğini vurguladı.

Hakem hatalarına dikkati çeken Bulut, şunları kaydetti:

"Ürettiğiniz pozisyonları iyi bir şekilde değerlendiremediğiniz zaman zaten iş zorlaşıyor. Biz sadece bireysel hatalarla maçı kaybetmedik. Sahadaki yönetimin de çok başarılı olduğunu ben görmedim. Bugüne kadar hakemlerle ilgili cümle kullanmadım, kullanmak da istemiyorum ama maalesef öyle bir durum oluyor ki sizi zorluyorlar, ’bir şey deyin’ diye. Sadece soruyorum. Bugünkü hakem Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçında bize verildi ve bugünkü maçımızı yönetti. Onun dışında o kadar iyiyse neden başka bir maça verilmedi.''

'Hakemin yönetimi bugün maalesef bizim aleyhimize oldu'

''Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçından sonra demek ki maçı çok iyi yönetemedi, maç alamadı. Neden sadece bizim maça veriliyor. Bugünkü yönetimi herkes gördü zaten. Televizyonda da herkes gördü zaten. Yorumcular da yeterince konuşacaklar. Sadece hakemden dolayı demiyorum ama hakemin yönetimi bugün maalesef bizim aleyhimize oldu. İki takım için de aynı şekilde kararlar verilmesi gerekirdi. 6-0 da kaybedebilirdik, hiç sorun yok. Bu şekilde hoş değil. Hep birlikte Türk futbolunu ilerletmek istiyoruz ama bazı yerlerde takılıyoruz işte."

Yorumlar

oyun olarak kötüydün, taktik olarak kötüydün, takımın hiç konsantre değildi şimdi gel hakem şöyle böyle de .Ayrıca Hakemin zor karar vereceği veya lehte aleyhte karar vereceği pozisyonlar pek olmadı. Sadece kötü bir oyunu saklamak için böyle yöntemlere başvurmak amatörce geliyor.
Hakem gayet başarılı idi. Taraflı bir yanını ve tartışmalı bir pozisyon olmadı ancak biz bileğimizin hakkıyla kazandık. Mavi şimşekler

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Gaziantep FK