"Biz Demirspor'uz, sahaya çıkıp yenmemiz gerekiyor"

Adana Demirspor'un golcü oyuncusu Mehmet Akyüz Aspor'a açıklamalarda bulundu. Akyüz yaptığı açıklamada "Biz Adana Demirspor'uz, sahaya çıkıp yenmemiz gerekiyor" dedi.

Tecrübeli oyuncu yaptığı açıklamada, "Maçın zor olacağını biliyorduk, kamp süresince iyi hazırlandık. Elimizden geldiğince hocamızın verdiği taktiklerle maça başladık. Her yıl oynadıkça tecrübe kazanıyoruz. Ben veya arkadaşlarımın gol atması önemli değil tabiki gol atmak güzel ancak takımımızın galip gelmesi daha önemli. Hep 3 puan alalım gerisi önemli değil. Ümit hocamız bizimle çok yakından ilgileniyor. Devre arasında Ümit hocamızın motivasyon konuşması performansınızı arttırdı. Ümit hoca konuşmasa da biz Adana Demirsporuz, ne olursa olsun çıkıp sahada yenmeniz gerekiyor. Ama onun böyle konuşması bizi ekstra motive ediyor." ifadelerini kullandı.

34 yaşındaki oyuncu ilk hafta oynanan Bursaspor karşılaşmasında 2 gol kaydederken, kazanılan 3 puanda başrol oynadı.

Yorumlar

mehmet akyüz senin işin gol atmak ve sen bunu güzel yapıyorsun tebrikler
Senden çok şey bekliyoruz kral. Geçen sene son vuruşlarda eksik vardı attığın iki gol de çok klastı. Son vuruş eksikliği giderilmiş gibi. Bu sene açık ara gol kralı olacaksın inşallah. Vurduğun gol olsun.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor