Biz de küme düşürülmeye çalışıldık

Hikmet hoca ile sıkıntımız yok. Hikmet hoca, kulüp yönetiminde bizimle yer alabilir ama başka istediğimiz hocalar var. Onlarla görüşeceğiz. Yerli bir tane var ama onun dışında yabancı hocalarla ilgileniyoruz.

"Yatırımcılara açığız ama tek şartım var"

Hayaliniz hedefiniz Adana Demirspor’u Süperlig ve Avrupa Kupaları’nda oynayacak dediniz. Başardınız. Borsaya çıkma hedefinizin durumu nedir?

Halka arz edeceğim. Birileri Katar’a satacak dedi. Katarlıların K'si ile görüşmedik. Adana Demirspor’un menfaati içinde yatırımcılara açığız ama tek şartım var halka açacağız ve %85’i halk açık olacak. İş adamları, taraftarlar bunu bilsin.

"Biz de küme düşürülmeye çalışıldık"

Sizce TFF'ye karşı çıkan kulüpler cezalandırıldı mı?

Biz de küme düşürülmeye çalışıldık. Bizi de düşürüyorlardı. Gaziantep maçı öncesi atanan hakemler Abdulkadir Bitigen, VAR'da Serkan Tokat... Bunları VARAN olarak yazmıştım. Maçın 6-1 biteceğini tahmin etmiyorduk ama 3-1'ken o penaltıyı verse skor çok daha farklı olurdu.

Mehmet Büyükekşi ile şahsi hiçbir sorunum yok. Ailelerimiz birbirine bir şekilde yakındır. Türk futbolundaki çöreklenmiş yapıyı temizlemek için bu yola çıktık. Yeni başkan adayından istediğimiz budur.

Yorumlar

Konuş Başkanım Allahına Gurban
Küme düşürmeye mi çalıştılar. Komik olma gaziantep ve basaksehirden 6 tane yiyen kimdi acaba. Top oynadılar da hakki mi yendi. Birak bu isleri batırdın gül gibi takımı
Son iki hafta 12 gol attılar öyle mi? Böyle bir şey olabilir mi? Gol yiyorsun hakem ve federasyon suçlu. Gol atıyorsun, galip geliyorsun benim basarım. Yok öyle dünya. Düşe takımlar kendileri düştü.
% 85 i halka arz mı??..Daha neler duyacağız bakalım..35 yıllık Borsacı olarak ben anlarım da..Neyse bu da yorumsuz. Başkan neden dönmüş belli oldu(:
Alıcı bekliyordu talip çıkmadı, halka satıp kaçacak.
Sen küme düşünce kimin karı olacak? Niye böyle açıklama yapılıyor? Bilmiyorum doğru BİR açıklama olmamalı. Spor dostluk olmamalı. Kardeşlik olmalı.
ADS'nin hissesini alacak yatırımcı adayı(?!) ya ahmaktır ya da yeni kurbanlardan olur..Bir kere ortada şeffaflık yok..150 milyon Euro nerelere harcanmış çıkın açıklayın da bilelim..10 tane Fıfa'lık dosya var..Kluıvert dahi alacaklı..Senin hisseni böyle kötü halka arz furyası varken kim alır??..Adam gider FB hissesi alır parayı 3 e katlar..

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor