"Bir galibiyet almamız lazım"

Basın mensuplarına konuşan oyunculardan kaleci Ferhat Kaplan, şu an birlik olmaya ve galibiyetler alarak üst sıralara tırmanmaya ihtiyaçları olduğunu dile getirdi.

Bundan sonraki süreçte ellerinden geleni yapacaklarını aktaran Kaplan, "Bizim takım olarak, yanımızda duranları mahcup etmeyip, bir galibiyet almamız lazım. Bu hafta inşallah Çaykur Rizespor maçını kazanıp, başkanımıza, takım çalışanlarımıza ve taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz." diye konuştu.

Yorumlar

Eğer bu hafta 3 puan alamazsak biteriz
bitmeyiz korkma lig çok uzun yeter ki iki futbolcunun şapkadan gol çıkarmasını beklemeyelim. gerekli disiplin sağlansın özellikle o aslan parçası balotelliye büyük başkan demirsporu ve taraftarını ve de Adana yı iyi anlatsın göreceksiniz o aslan parçası da fayda sağlayacaktır.
Kaleye Fatih de geçebilir boylece sahada değişik bir kurgu yapabiliriz. En azından bu mac için. İNŞALLAH hoca bunu dener. Galibiyet şart oldu.
O dediğin çok zor ancak seneye TFF 1. De alırsınız o 3 puanı koçum
Sağbek Danimarkalı ruhuna erişirseniz çok yol katedersiniz.Adam işini layıkıyla yapmak için kendini yırtıyor.4 -0 da bile sonuna kadar ayakta kalan tek oyuncuydu.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor