Biletlerde büyük indirim yapıldı

22 Ocak Cumartesi günü oynanacak olan Fatih Karagümrük maçının biletleri satışa çıktı. Bilet fiyatlarında indirime gidildi. 

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak Karagükrük maçı için bilet fiyatlarında indirim yapılması talimatını verdi. Yapılan indirim tutarının ise kendisi tarafından kulübe aktarılacağı belirtildi. Ayrıca yapılan indirimden dolayı, bu sezon kombine alanlara gelecek sezon indirim uygulanacağı belirtildi.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi,
"Değerli taraftarlarımız; sizlerden gelen yoğun talep üzerine Başkanımız Murat Sancak #bilet fiyatlarında indirime gitmiştir. Bu maça özel aradaki fark Başkanımız tarafından karşılanacaktır. Tüm herkesi Karagümrük maçına davet ediyoruz. Bu sezon #kombine alan herkese önümüzdeki sezon indirim uygulanacaktır. Tek bir hedefimiz var o da; Adana Demirspor'umuzun başarısıdır."

İşte bilet ve kombine fiyatları:

 

Yorumlar

Kızgın ve kırgın değilim. Fakat seneye kombine asla almayacağım. Eyvallah dolu trübün olmalı, evet insanımız maddi açıdan zor durumda hiç itirazım yok. Fakat hem maça gitmek-dönmek ciddi eziyet. Hem fazladan para veriyorsun. Zaten hemen hemen her maç içeride dışarıda tribündeyim. Fakat zamanla daha iyi anlayacaksınız. Bu alt yapı ile biletleri bedava da yapsanız şehir bir süre sonra heyecanını kaybedecektir. Seneye acilen stadyum alt yapısı elden geçmeli
Indirim guzel ve hos ama gelecek sene biletler beles olsa bile gitmeyecegim. Asil sorun biletlerin yuksek olmasi degil. Taraftar mac oncesi ve mac sonrasi buyuk cile cekiyor. Trafik, cikislar dar. park yeri bulmak zor. otobus ve dolmusla gelenler bir birlerinin ustunde. otobus ve dolmuslara ne cocuk nede bayanlarla gidebilirsin. arabayla gitsen, trafikten gecilmez ve park yeri bulmak zor. bulsanda tenha yerde bulursun ve geldiginde cami kirilip hirsiz girmis bulabilirsin. Yok almayim. Takimimi desteklemek istiyorum ama eger taraftarin sorunlarini cozum bulunmuyorsa demekki taraftar desteklenmiyor. fiyat indirilmeyle olmas bu is.
Buyrun beyler stada
Arkadaşlar 12 yaşindan küçük oglum var stadyuma alirlar mi
sen var ol şimşeğimmmmm
bu hafta kayserıyı yensek konya ile berabere kalsa idik şimdim3, idik
yeni stad adanaya hizmet diye yapıldı ama tam bir çileye dönüştü stadın kapalı ve açık otoparkı var ne hikmetse açılmayıp dağlara tepelere araç parkediyoruz maç sonrası alternatif yollar yok millet birbiri ile yarışıyor eve dönmek için tamam takımımız canımız ama bir noktadan sonra açımızdan problem oluyor.seneye kombine almayacağım

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor