Biletler çıktı ve bitti!

Adana Demirspor taraftarları Adana Derbisinde kendilerine ayrılan deplasman tribünü biletlerini saniyeler içerisinde bittirdi.

15 Eylül Pazar günü saat 19.00’da, 5 Ocak Stadyumu’nda oynanacak Adanaspor A.Ş.-Adana Demirspor karşılaşmasının biletleri satışa çıkar çıkmaz, deplasman tribünü biletleri saniyeler içerisinde tükendi.

Yorumlar

Biletlerin cikarcikmaz saniyesinde tükenmesi normal değil ???
Biletler satışa çıkmıyor ki kulüp bloke koyuyor açmıyor satışa direk guruba derneklere gidiyor iyide oluyor .
serkan kardeş iyi oluyor demişsin doğrudur ve kabul ediyorum bazı şeyleri.grup daha organize oluyor tezahuratta ama bende gitmek istiyorum ve yıllardır gidemiyorum bu maça. onu nasıl yapacaz bilemedim.
Kardeşim inan aynı durumdayiz da yapacak birşey yok . İnşallah galip geliriz orda olamsakta yüreğimiz aklımız kalbimiz orda.
Haha direkt bitmiş biletler kimse kimseyi kandırmasın o biletlerin beleşten direkt gruba gittiğini bilmiyoruz sanki.
Kardeşim 1 tane bilete bile bloke konulmadı . biletler 19:54 de satışa çıkacak diye haber geldi sonra biletleri 10 dakika içinde satışa çıkardılar. sadece grup biliyordu biletlerin ne zaman çıktığını ve biletler yarım saat boyunca kaldı kimse bilmediği için almadı. kendi kafanızdan seneryo uydurmayın. bilgisayar başında kalsaydınız da alsaydınız. KİMSEYE BEDAVA BİLET GELMEDİ 15:30-16:00 arası isteyen girip alabilirdi hadi eyvallah
Biletlerin tamamına bloke koyma olayı yok.Çünkü ben biletlerin çıktığı anda internetten aldım.Çok şanslıyım ama ben gibi internetten alanlar az değil.
Biletler blokeli değildi. Grupta olmayan tanıdığım çok kişi almış bilet. Yani senaryo yazmayın kafanızdan arkadaşlar.
ADAMLAR HAKLI BU MAÇA BLOKE KONMAMIŞ BİZDE ALDIK ORDAYIZ

Yeni yorum ekle