Biletler 3 dakikada tükendi

PTT 1. Ligin 32. haftasında Osmanlıspor ile kritik bir maça çıkacak olan Adana Demirspor taraftarları takımını bu önemli maçta yalnız bırakmayacaklar.

Bilindiği gibi, uzun bir süredir deplasmanda takımını yanlız bırakmak istemeyen Demirspor taraftarları bilgisayar başında biletlerini alabilmek amacı ile beklemekteydi. İlk olarak bilet fiyatlarının fahiş rakamlara tırmanabileceği endişesi taşıyan taraftarlar, daha sonra biletlerin geç satışa çıkması noktasında isyanlarını dile getirmişlerdi.

Bugün öğle saatlerinde satışa çıkan Osmanlıspor deplasman biletlerini Adana Demirspor taraftarları 3 dakika içinde tüketerek, maçı canlı izleyecek şanslı azınlık içinde yer alacaklar.

Yorumlar

ulan bileti üzerime aldım en son mesajla gelen şifre ekranına kadar geldim ama şifreyi göndermedi o kahrolasıca sistem sonrada bilet göremedim.ama şimdi öğrendim seyhan belediyesi belediyenin yanındaki meydanda dev ekran kuracakmış inşallah orda hepbirlikte izleriz maçımızı.
Eskişehirdeyiz gurbette. sabah 9'dan beri bekledim satışa çıkmasını. saat 2 gibi yemek yerken satışa çıkmış bıraktım yemeği falan sisteme bi girdim bilet yok. Bu nasıl bir sevdadır arkadaş 3 dakikada nasıl biter bilet. korkma titre geliyoruz osmanlı!
Geliyoruz, yeni baştan oynayacağız. hepsi yalan bu essah. Emre Hasan Balcı'nın söylediği gibi onlar bizden iyi oynayabilir, ama bizim kadar inanamazlar. Saldır mavi şimşek.
pasoligi osmanlısı tff si alayı yalan.sırf bu maç için dün pasolig aldım.işi gücü pazar günkü ales sınavındaki görevimi düşünmeden bu maç için istanbul dan gelecektim.ama olmuyor.çünkü bilet yok.94- 95 teki olaylı maçın hatrına şu maçı alın bizi hasretten kurtarın.
ev sahibi biletleri bizimkinden daha kısa sürede tükenmiş sanırım :) bu kadar olmaz ya bunun adı korkaklıktır.ev sahibi biletini yok çekiyorlar.elbet açılacak orası nasıl satmayacaksınız bize merak ediyorum.
o sene samet hoca vardı takımın başında.rakip ankaragücüydü.tetikçi hakem ortalığı karıştırmış aldığımız cezalar sonrası 20 yıllık bir hasretin içine sürüklenmiştik.bizim kuşak için değilse bile yeni nesiller için şimşeğimizi adı süper olan şu lige çıkarın artık.hep birlikte borcumuzu ödeyelim genç şimşeklere.

Yeni yorum ekle