Beykoz: “Bu işi yüreğimizle başaracağız”

22 yıllık Süper Lig özlemini bu sezon sonlandırmayı hedefleyen Boluspor'da teknik direktör Ali Beykoz, “Bu işi yüreğimizle başaracağız” iddiasında bulundu.
Hasretle Süper Lig’in yolunu gözleyen Boluspor, bu sezon bir şeyleri değiştirmekte kararlı. Bu nedenle takımı camianın içinden gelen biri olan Ali Beykoz’a emanet eden başkan Mehmet İnceayan, başarıya Bolulu bir hocayla ulaşmanın peşinde. Kırmızı beyazlıların teknik direktörü Ali Beykoz yeni sezon öncesi hayli iddialı. Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerine dikkat çeken Beykoz, Bolu’nun 22 yıllık Süper Lig özlemine bu sezon nokta koyacaklarını dile getirdi.

YERE SAĞLAM BASACAĞIZ

“Herkesin parayla yaptığı işi biz Boluspor olarak yüreğimizle yapacağız” diyen tecrübeli çalıştırıcı, “Bu mantaliteyle göreve geldik. Yere daha sağlam basarak hedeflediğimiz noktaya temelini sağlam oluşturarak gitmemiz gerektiğinin farkındayız. Boluspor, futbolcu yetiştiriciliğiyle ünlenmiş bir takımdı. Zamanla bu özelliğini kaybetti. Hem bu özelliği geri kazanmak, hem de güzide bir şehir olarak Süper Lig’e gitmek istiyoruz. Yani hasrete son verirken bir yandan da yetiştiriciliğimizi kazanmak istiyoruz” sözlerini sarf etti.

Köroğlu gazetesi

Yorumlar

bu iş yürekle değil kaleciye koymakla olur haydi şimşeğim
lan eski turgeyli ali bu günlerde çok konuşuyon ya hadi hayırlısı
alıbeyyyy gecen yılkı 0 1 acısını cok kotu koycazzzzz gözummmmm

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Boluspor