"Berk'e kapımız açık ama"

Adana Demirspor başkanı Berk Yıldız'ın yeniden takıma kazandırılma durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Berk'in sözleşmesini Yeni Malatyaspor'un tek taraflı fesh ettiğini belirten başkan, "Çok değerli Adana Demirspor taraftarları Berk Yıldız'ın 1 yıllık daha kiralık sözleşmesi olmasına rağmen, kulübü Yeni Malatyaspor tek taraflı sözleşmeyi feshederek futbolcusunu geri çağırdı. Kendi kamplarından sonra değerlendireceklerini söylediler. Adana Demirspor birilerinin kampı bitsin ister verir, ister vermez bekleyecek bir kulüp değildir. Evet Berk Yıldız bizimle kendini buldu, bizimle özdeşleşti. Ama kulübü ciddi bonservis peşindeydi, haklı da olabilirler. Ama biz bekleyemezdik ve o bölgeye transferlerimizi yaptık. Berk kendisi takımını ikma ederse ve bizim şartlarda gelirse kapımız açık." dedi.

Yorumlar

Helal olsun sana başkanım. Kimseye eyvallah etme. Demirspor un ağırlığını anlasınlar. Saygılar başkanım. Allah yardımcımız olsun .
Sayin baskanim son bi caba be berk yildiz bizim oyuncumuz.o bu formayi en iyi tasiyan oyunculardan biri. Gecen yil yarim kalan hikayeyebbu yil noktayi koyacaz insallah. Berk yildiz kardesimiz de bu sampiyojluk ta olsun ads taraftarini kirma berki buraya getir sana kuskusuz guvendik yine kombinemizi aldik 5 hafta bulusuyoruz hadi be BUYUK BASKAN berki adanaya getir
CARAYOL ne oldu
Berk için Malatya'ya Anderson, Lagear, Emre Nefis i verelim. Berk geçen sezon takımın en büyük silahıydı. Pote de arada eşlik ediyordu. Hadi Pote yaşlıydı, koşmuyordu falan dediler anladık. Ama Berk üzerine düşülecek bir oyuncu, yetenekli, yüreğiyle oynayan, koşan, gol atan, asist yapan iyi bir futbolcu. Şu Anderson gibi emekli olmuş futbolcuya milyonlarca lira ödeyip kulubü zarara uğratan, hala medet uman bu yönetim ve teknik ekibin bir an önce Berk'i transfer etmesi gerekmektedir.
katılıyorum burhan kardeşime
bu kulüpte başkandan başka konuşaşan adam varmı örneğin felanca işten sorumlu başkan vs gibi
Berki tkmi malatya karşılıksız anlamayı fes etdi
Murat Baskan agirligini koyarsa Berk gelir ve katkisi cok olur. Suleyman'in durumu zaten durumumuzu asagi cekti.Berk transferi sart oldu.
Pote Berk şimdide Sülo .. transfer yapmazsak tahminimce bu yıl da hüsran olur
andersondan nekadar para kaldırıyorsunuz hele bunu açıkla menecer
Başkanım berkide boşa çıkarsa alcağınıza inanıyorum ama şimdi sağ bek ve yerli bir forvet şartlarımız oldu
Sn Baskanim şampiyonluk için bence transfer şart süleyman sezonu kapattı hakan bilgiç onun gibi oynayamiyor
Antony stokes sorunu cozulsun tamamdir işe
Antony stokes sorunu cozulsun tamamdir iş
AND€R$ON a kaç para verdiniz? Açıklayın bu pisliğı
başkan berk yıldıza vefasızlık ediyorsun adam demirpor benim ailem diyor ölümü göze almış sende bir büyüğü ve başkanı olarak sahip çıkman gerekirken çocuğu tek başına bırakman doğru olmadı sezere göstrdğin vefanın onda birini gösterde berki getir sana yakışan bu olur başkan, ayrıca traftar olarak başkana baskı yapmalıyız
baskanim berk i getir.sampiyonluk gelsin. cocuk ölümüne oynuyor.saygilar
baskan dalga geciyor hala anlamadinizmi bu sezon bitti bizde malesef oturup izleyecegiz

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor