"Berabere kalsak üzüleceğimiz maçı kaybettik"

Adana Demirspor karşılaşması sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Boluspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, pozisyonlarda daha konsantre olmaları gerektiğini belirterek, “Oyuncularımı kutluyorum. İkinci yarı için önemli bir reaksiyon verdiler. Maçı berabere getirdiler. Kazanabilecek pozisyonlar da geldi. Ama maalesef olmadı. Futbolda bunlar var. Deplasmanda 2 golden fazla atan takım her zaman kazanıyor. Bu istatistik bugünde devam etti. Berabere kalsak üzüleceğimiz maçı kaybettiğimiz için çok üzgünüm. Bu takım, bu futbol bunu hak etmiyor. Pozisyonlara daha konsantre olmamız gerekiyordu. Söylenecek çok fazla bir şey yok. 3 maç kaldı. Eğer bu 3 maçı istediğimiz puan aralığında bitirirsek ilk 3’ün, ilk 6’nın içerisinde yerimizi alacağız. İkinci devre avantaj sağlamaya çalışacağız” dedi.

Önemli oyuncularının sakat olduğunu da değinen Karafırtınalar, “4 tane çok önemli 11 oyuncumuz sakat. İkisi belki sezonu kapattı, ikisinin adale sakatlıkları var. Onların eksikliklerini fazlasıyla yaşadık. Ama bahane değil. Kazanabilecek oyunu oynadık, pozisyon olarak da üstündük. Üç tane maç onlara bakıp iyi sonuç almaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yohhhh artık hoca yalanciyi öpseler yanağından dudak eksik olmaz.
hadi ordan istatiklere bi bak istersen şanstan maç kazanmaya alıştın ama karşındaki deli yılo yu hesaba katmadın
bolu deplasmanı zordur takım toparlamış diri oynadık maşallah
ite bak yattıgı yere bak sen koskoca demirsporla oynuyorsun verdigin beyenata bak sen kimsin sa it efendi desdur de talihsiz bir beyenat olmuş sa it ürür demirspor galip gelir haydi demirsporum seri boluda başladı bu mucadele ile birazda futbol şansı yanımızda olursa sıradaki gelin
Yılmaz hoca geçgeldı 4 maç önce gelseydi durum daha değişik olurdu tkm tam oturmuş olurdu
bolu iyi oynayarak yenildik diyorsa kendimize özgüvenimiz yüksek olsun. biz daha iyiydik.
allah kem közlerden nazarlardan korusun esirgesin.
inşaallah giresun antepi yener biz kazanırken rakiplerimiz kaybetmeli
boluspora ve sait hocaya bundan sonraki maçlarda başarılar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
BolusporAdana Demirspor