Berabere kaldığımız için üzgünüz

Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Kubilayhan Yücel, "Berabere kaldığımız için üzgünüz" dedi.

Samsunspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Kubilayhan Yücel, "Takımımız adına kritik maçtı. Maça da gayet hırslı ve arzulu başladık. Takımımız da galibiyet için elinden yaptı. Attığımız gole kadar arzulu ve istekliydik. Gol attıktan sonra da geriye yaslandık ve Türk futbolunun klasik görüntüsü ortaya çıktı. Böyle olunca da beklemediğimiz gole neden oldu. Maçta 1-1 sona erdi. Berabere kaldığımız için üzgünüz" diye konuştu.

Yorumlar

Bu adam kim ?
Cidden beklemiyor muydunuz o golü? Hocana sor anlatsaydı size nasıl gol yenilir nasıl maç okunmaz nasıl bu kadar rahat olunabilir.
İstifa etmelisiniz. Takıma futbol oyanatımıyorsunuz, futbolcularınızı yanlış bölgelerde oynatıp oyunu kilitliyorsunuz, kısır döngü ile maç kazanılmaz. Doğru söz, Galibiyet ikinci yarı Samsunspora daha yakındı.. siz yenilmekten şans eseri kurtultunuz... bunları ben görüyorumda siz neden göremiyorsunuz allah aşkına, takımın önünü tıkamayın teknik direktörlüğü bir bilene teslim edin lütfen..
Onur seref ar namus haysiyet varsa , 1 saat icinde istifanizi sunarsınız? Ama ben adim gibi eminimki o saydiklarimdan sizde zerre kadar yok !!
bu yönetimle ve bu hocalarla küme düşmezsek büyük başarı , içimden bir ses kümede kalacağımızı söylüyor , son 6 yılın en kötü sezonunu yaşıyor bu takım , yönetim istifa.
bu takımdan bu kadar ayıp ya
Valla yazık istifa edin defolun gidin timuçin beyazıt teknik direktör değil top toplayıcı olamaz defolun gidin hepiniz
Baba sen baska maçını izledin.70 den sonra döküldü takim bu arada atabeye 90 dakika tahammül ettiniz ya yazıklar olsun.
Kubilay tımucıne sole daha fazla rezil olmasın bıraksın artık düşüncemi bırakacak ? Timuçin yalakaları hala toz kondurmuyor hocalarına :) lan olm takım düşüyor takım beyninizi öpim

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
HataysporAdana Demirspor