"BENİM İÇİN FARKLI BİR MAÇ OLACAK"

Adana Demirspor’un devre arası transfer döneminin son gününde Konyaspor’dan kadrosuna kattığı 26 yaşındaki futbolcusu Sinan Özkan yarın oynayacakları maçın kendisini çok heyecanlandırdığını belirtti. 

Eski takımına karşı oynayacağı maçı değerlendiren Sinan, Konyaspor maçına daha konsantre, daha azimli, daha çalışkan bir şekilde çıkacağını ifade ederek şöyle konuştu.  “Hocam görev verirse, benim için farklı bir maç olacak, Sezonun ilk devresinde Konyaspor formasını giydim, 2.devrede ise Adana Demirspor’un formasını giyiyorum. Yabancı olmadığım bir ortam ve seyirci önüne çıkıyorum. Konyaspor son haftalarda formsuz ama iyi bir kadroya sahipler. Bizde bu maçı kazanıp üst taraftan kopmak istemiyoruz"

"Adana Demirspor'a transferim zor olmadı"

Adana Demirspor'a transferinin zor olmadığından bahseden Sinan Özkan, "Tokatspor ve Konyaspor formaları ile 5 Ocak stadında Adana Demirspor'a karşı oynadım. Her iki maçta da seyirciyi gördükten sonra. İnşaallah bir gün bu taraftarın önünde oynayabilirim dedim. Demirspor'dan teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim. Denizlispor maçında ilk kez sahaya çıktım. Taraftar mükemmeldi. Sezon sonuna kadar bizlere destek vereceklerinden eminim. Yolun sonunda da mutlu sona hep birlikte ulaşacağız" dedi.

"Tesisler mükemmel"

Golcü futbolcu Adana Demirspor'un tesislerinin çok güzel olduğundan bahsederek, "Bu tesisler Türkiye'de 3-4 kulüp dışında hiç bir takımda yoktur. Oynadığım takımlar arasında en iyi tesisler burası. 1 haftadır buradayım, burayı çok benimsedim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Hadi güzel kardeşim senden iyi şeyler bekliyoruz sevindir bu taraftarı senin de payın olsun şampiyonlukta

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor