"Ben, Demirspor çocuğuyum"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Timuçin Bayazit, hem futbolcu olarak hem teknik direktör olarak Adana Demirspor'a hizmet ettiğini vurguladı.

Basın mensupları ile yaptığı toplantıda; "Ben bu ailede yetiştim büyüdüm. Kendi insanımızın ne istediğini nasıl reaksiyon gösterdiğini en iyi bilen insanlardan biriyim. Bende Adana'da doğdum büyüdüm ve Adana Demirspor çocuğuyum. Eleştiriler de olabilir bunlar futbolun doğasında olan şeyler, biraz kırgınlıklar var bunun farkındayım. Bu saatten sonra her şeyi geride bırakıp önümüze bakıyoruz. Zaten Elazığspor karşılaşmasında taraftarımızın desteğiyle 1 puanı çıkardık. İnanılmaz destek verdiler ve sahada ki oyuncularla bütünleşip rakibi boğduk. Maça gelen bütün taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bize destek vermeye devam etsinler bizde elimizden geleni en iyi şekilde yapacağız" şeklinde konuştu.

Yorumlar

Allahına gurban, yolun açık olsun Timuçin gardaş başarılar.
Timuçin kardeş neden Elazığ maçında ikinci yarı oynattığın oyunu ilk yarı oynatmadın inşallah Erzurum maçında Elazığ maçındaki gibi oynatısın üç puanla tanışırsın başarının devamını diliyorum
Tebrikler hocam başarılarının devamını dilerim
Senin oynadıgın yıl demirspor küme düştü. Kaçıp gittiniz neden2. Ligde oynamadın timucin efendi

Yeni yorum ekle