Belhanda: "Galatasaray kalbimde çok özel yere sahip"

Adana Demirspor forması giyen ve bir dönem Galatasaray formasını da terleten Younes Belhanda, Galatasaray - Adana Demirspor maçı sonrası A Spor'a konuştu. 

Tecrübeli oyuncu, "Aslında baktığınızda iki takımında kazanabileceği bir karşılaşma oldu. Biz golü attıktan sonra penaltıdan golü yedik. Sonrasında geriye düştük. Bana sorarsanız bu maçın berabere bitmesi daha doğru olurdu. Benim için duygusal bir maçtı. Uzun yıllar burada oynadım. İlk defa Galatasaray'a karşı burada oynadım. Galatasaray'ın geleceği için umarım her şey çok güzel olur. Bu kulüp kalbimde çok özel bir yere sahip" dedi.

Yorumlar

Kalbinde başka takımların özel yere sahip olduğu tüm oyuncular bizde olunca bizim için özel çaba sarfeden olmuyor bu sonuç çıkıyor
He he milyonlarinida GS veriyor demi, git te kurtulak senden yürüyen topçu
Seni ilk 11.oynatana sorarım, sana nasıl tahammül ettiler.Sen bu formaya laik değilsin kardeşim. Belki temiz kalpli bir insansın sayğı duyarım. Bu kutsal forma altında x.takıma yağcılık olsun diye o hareket yapman hoş değildi. Bu benim şahsi görüşüm. Almanyada böyle bir şey görmedim. Sayğılar.
Hiç durma kalbindeki takima adanaya dönme senin gibi yalak futbolculara şimşeğin hic ihtiyaci yok sana ve her fırsatta Galatasaray da galatasaray diye söze başlayan yunusla gidin ve gelmeyin bıktik şu galatasaray muhabbetinizden gidin sizde kurtulun bizde kurtulalim sıkıldık artık.
Futbolu bırak başka hobilerle uğraş güzel kardeşim..Hem kulübün imajına zarar veriyorsun,hem seni izlemeye tahammülü olmayanlara..Bu meslek artık seni taşıyamıyor..Ayakların bitmiş,kafan başka yerde..Şu güzide kulübe yeterince zarar verdin,yolun açık olsun...
gurbetçi kardeşim sana katılıyorum haklısın Adana'da neyi var neyi yok kalbini ayakları ni al ve hemen git yürüyen topçu.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor