Belhanda antrenmana çıkmadı!

Spor Toto Süper Lig'de 18 Eylül Cumartesi günü kendi evinde Çaykur Rizespor ile karşılaşacak Adana Demirspor, hazırlıklarını sürdürdü.

Sakatlığı bulunan David Akintola ve ağrıları bulunan Belhanda antrenmana çıkmadı. Bu oyuncuların tedavi ve çalışmalarınının sürdürdüğü bildirildi.

Geride kalan 4 haftada Akintola 2 maçta forma giyerken 1 gol kaydetti. Belhanda ise 4 maçta da forma giyerken gol veya asist yapamadı.

Yorumlar

başlık çıkmadı, metin çıkamadı diyor. sevgili editör-lerden ricamızdır, lütfen başlıkları daha sağduyulu biçimde belirleyin. lütfen.. camia adına bu tarz yaklaşımlara ihtiyacımız var. Teşekkürler
sezon başlamıştır artık transfer vs yapamayız iyi başlamadık o yüzden eldekileri kötülemek işimize gelmez eleştirelim ynalışları ortaya koyalım ama hedef haline getirmeyelimçünkü taraftar kimsenin bir şey yapmasına gerek olmadan neyin ne olduğunu görüyor umarım sezonun geri kalan kısmı gönlümüzce geçsin
Çok üzüldüm yazık olmuş.inşallah bu hafta kadroda düşünülmez, sağlığından çok ruhunu güçlendirmesi lağzım, faydasından çok zarar veriyor,bundan dolayı istanbuldan kovuldu. Takımımıza formaya ve armaya sayğılı ruhlu futbolcu gerek bu benim görüşüm. Sayğılar.
Başlığa bak ! Bilmeyen sakat değil de sorun var sanir
Belhandanın ilk 4 maçtaki performansı çok kötüydü. Takımı frenleyen , sürekli pas kaybı yapan , rakibe baskı uygulamaktan aciz bir durumu var. Evet belki kumaşı iyi olabilir. Başkanın bu arkadaşla ilgili farklı planlarında olabilir ama balotellinin başarısızlığının sebeplerinden biride belhanda. Balotelliye gol pası vermeyi bırak ortasaha hakimiyeti kurmamızı engellediği için en çok performans kaybını balotelliye yaşatıyor. İkincisi taraftar ikisini bir küfeye koydu belhanda kötü oynadıkça balotelliyede kızıyorlar. Böyle giderse 2side batıcak. Başkan balotelliyi kurtarmak istiyorsa belhandayı kızağa çekmeli. Saygılar.
İnşallah bu hafta oynamazsın ilk galibiyetimizi alırız
İyi oldu. Orta sahada pres yapan , koşan , top alan , asist yapan ancak en kötü tekniğe sahip olan dahi herhangi bir orta saha oyuncu bile , Belhanda dan iyidir. Darısı haftaya Balonteli nin de bir şekilde (ağrı-ishal-kabız-bademcik v.s nedenlerden) ebedi istirgahına çekilmesi. Bu hafta çekilirse daha iyi ancak takımın eksik oynaması umurlarında olmayanlar var.
Zaten gereği yok oynamaması daha iyi
Bence belanda bolatelli 2 3 maç oynatılması n ya adam olsunlar yada gitsinler
Darısı balotelliye 1 hafta görelim takım nasıl bu 2 yokken yoksa hocanın yüreği yetmez yürüsede oyundan kesmez

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor