Başkan'dan Uğur Hoca ve Metin Korkmaz mesajı!

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak Twitter hesabının fotoğrafını değiştirerek herkese mesaj gönderdi.

6 maçtır galibiyet alamayan Mavi-Lacivertli takımda teknik direktör Uğur Tütüneker istifa edeceğini ifade etti. Ancak başkan Murat Sancak Twitter hesabının profil fotoğrafını Uğur Tütüneker ve Metin Korkmaz ile konuştuğu bir fotoğraf yaptı.

Başkanın bu fotoğrafı, Uğur Tütüneker'in istifasının kabul edilmeyip, devam edileceği ve Metin Korkmaz'ın yanında olduğu olarak yorumlandı.

Yorumlar

ads li dostlar kulübüne üye ol seçme ve seçilme hakkın olsun
Sevgili başkan, canımız sıkkın, huzurumuz kaçık, kafamız bozuk, içimiz kaynıyor, çok üzülüyoruz. Hiç kimseye karşı peşin hükümlü değiliz, bence Uğur hoca da görevine devam edebilir, ancak bu ruh haliyle nasıl başarılı olur bilemiyorum.. Siz istediğiniz kadar Metin Korkmazla olan fotoğrafınızı profil resmi yapıp ona kalkan olmaya çalışsanız da, artık bu şahsın taraftarın gözünde kredisi kalmamıştır, güvenilir bir adam değildir. Son 2 yılda dünyanın 4 bir yanından 20 tane yabancı futbolcu alınmış, belki 40 milyon lira harcanmış ancak gelen yabancı futbolcuların takıma katkısı kazandıklarının yarısı kadar bile değildir. Maalesef bu menejer sınıfta kalmıştır..
Bu ikili ile devam etmemeniz gerekiyor sayın başkan takım iyi gitmiyor bir sorun var ya hocada ya menejerde ikisinden birini gönder 100demirsporluya sorsan 99 u menejeri gönder der çünkü siz geldiğimizden beri bu menejer var başarısız transferler yapan menejer yerinde duruyor menejeri aldığı oyuncuları oynatmaya çalışan hoca takım başarısız olunca hemen hocayı gönder bir yanlışlık var ve yanlıştan dönmenin tam zamanı
Şu Metin korkmaz gitmeli Başkan Murat Beyi sömürüyor
Care Yucel Idiz, bu ligin Fatih Terimidir, futbolcuyu ligi ezbere bilir, cok da guzel futbol oynatir
Bu kulübe futbolu bırakmış 100 kiloluk Anderson'u 900.000 USD'ye bir başka deyişle 5 milyon TL'ye transfer ettiren Metin Korkmaz dır. Anderson transferi bize atılan büyük bir kazıktır. Bu menejerin diğer yabancı transferlerinde çok büyük şaibeler vardır, yıldız diye transfer edilen ve berbat çıkan oyunculardan büyük kazançlar sağlamıştır. Bizler harbi Demirspor luyuz, hiçbir menfaatimiz, beklentimiz yok. Ama gerçekleri görmeyecek kadar aptal da değiliz.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor