Başkan'dan taraftara sitem!

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak taraftarlara sitem etti. Başkan Sancak, 22 Ocak Cumartesi günü oynanacak Fatih Karagümrük maçının bilet fiyatlarında indirim yapılmasına rağmen bilet satışlarının çok düşük olduğunu dile getirdi.  

Sadece 2250 adet biletin satıldığını belirten Başkan, "Demekki problem bilet fiyatlarının yüksek olması değilmiş. Taraftar olmak emek ister, cefa ister. Mesala ben 7 saatlik İstanbul'dan Adana’ya geliyorum. Deplasmanların tamamına gidiyorum, 5 saat 12 saat demeden. O yüzden yok trafik var yok yol problemi demek doğru değil. Zorluklar yıldırıyorsa yapacak bir şey yok." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Başkan haklı arkadaşlar sıkıntı var ulaşımda doğru ama yinede takımı yalnız birakmamaliyiz
başkan stad trafiğine çözüm bulunmadıkça zor. maç 2 saat sürüyor. dönüş 3 saat
Önceden şehir merkezine heryerden yaya yarım saatte gidilen güzelim stad . Pasoligde yok kafası esen gidiyor du.
Başkan sonuna kadar haklı şöför mahalli olsun ucuz olsun evimin önünde indir mir mir vır vır süper ligdeyiz ilk altıdayız takım iyi daha ne anlamış değilim anlaşılan lig b takım taraftarlığı çok hoşumuza gitmiş kasaba köy mahalle takımlarına 2 bin kişi ile caka satmak hava atmak buyuralım süper lig taraftarı olmaya en doğruyu birzaman maç anlatırken erdoğan arıkan söylemişti taraftar bu sene muhtelem fakat değişiklikleri yok boş tribünlere oynadıkları zamanlarda bilirim demişti
2.ligteyken köy takımlarına karşı oynarken bile çok dolu stadyumda oynardık, çoğu taraftarın cebinde 1 kuruş olmazdı, bir bilete 2 3 kişi girerdi. yıllardır tırnaklarımızla kazıya kazıya bu noktaya geldik, hayallerimizi yaşarken takıma daha çok sahip çıkmak gerek. bunu bekir çınar için , alt liglerde kar kış demeden deplasmana giden tek sevdası demirspor olan o gençler için, uğruna öldüğümüz arma için yapmalıyız ... tüm cümle alem bizi görsün
Beşiktaş,Fenerbahçe ve diğerleri statlarını yıkmayı bırakın,teknoloji ile donatıp yenilediler..Adana'nın kalbinde,paha biçilmez arsası olan tarihi stadı yıkıp Sarıçam'a taşırsanız, e haliyle cefakar ADS taraftarı da ulaşım v.b nedenlerden stada gitmekte zorlanacaktır..Buna da sitem etmeye kimsenin hakkı yoktur..
vay arkadaş sen nesin böyle yaaa. ulaşım problemli olabilir ama stat çok güzel yeride bence çok güzel. Sadece belediyecilikle ilgli sorunlarımız var bundada ne klüp ne başkan suçlu değildir. adam diyoki istanbuldan geliyorum ben. bi zahmet sizde 2 saat yol yapın gelin. ben istanbulda kadıköyde samiyende inönüdede maçlar gördüm maç çıkışları trafik direk kilitleniyor. nazlanmayı kesip maça gelin.
Cabbar, 26 bin kisi eski stadda nasil olacrkti bu is ..o stad 19 bin kisilkti..
SAyın başkan, Cumartesi günü akşam saat 16'ya kadar çalışıyoruz. İşten erken çıksak, gitmezsek maaşımızdan kesiliyor. Zaten iş bulmak mesele. Nasıl işi bırakıp maşa gidelim? Maça gitmek ayrı bir eziyet, stadı taaaaaa ucube bir yere dikmişler, ulaşım diye birşey yok. Maçların akşam veya Pazar öğlen oynanması lazım. Bakmamız gereken ailemiz, çocuklarımız var. Hayat çok pahalı başkan, elektrik, doğalgaz, mazot, gıda fiyatları uçmuş durumda.
Toros Mah, İkamet ediyorum. Kenan evren yeni adı ile Şehitler Bulvarı ve Turgut Özal bulvarından Yeni Adana Stadyumuna giden otobüs numaralarını yazarmısınız arkadaşlar Lütfen. Çok kimse bulundugu yerden Stada nasıl gideceğini bilmiyor. Bu konuda yardımcı olurmusunuz ? lütfen....
Iller bankasina yürüyüp turuncu balcali otobuslerine bineceksin
İskenderun’dan geliyorum. Kafam da ki tek dert yol. İskenderun-Doğu Adana gişesi gittiğim zamanı, gişeden çıkıp stadyuma gidene kadar harcıyorum. Bütçesi olan bir şekilde fedakarlık yapıyor ama Adana insanı, hele ADS taraftarı zengin değil. Karagümrük maçı için ayrıca hava şartları da zorluyor. Bu taraftar Bursa’da, Denizlide, Konya’da tribünü doldurdu, Sarıçam neden dolmuyor sebeblerine çözüm bulalım.
Alt yapısı üst yapısı yolu yolagi park yeri olmayan yere stad yapıp vatandaşa eziyet edilirse, üstüne birde aracı zarar görürse ne yapsın taraftar, saatlerce yürüsünmü
3. Doz aşı istiyorlar bilet satmak için.Resmen kepazelik.Her yer açık her yer tıklım tıklım.Ama stada gelince 3.doz aşı zorunlu.
Stadın yeri yanlış, mimarisi yanlış yazıklar olsun. Çimler bile bozuk. Metro yok, otopark yok.
Akşam saat 8 de olsaydı gelen olurdu saat 4 olunca herkes işin de gücünde haliyle öyle olunca tabi kimse gidemiyor günü ve saati çok ters stadda öyle çok ters bize en yakın yer de olması gereken yerde değilde adana nın bir ucunda olması rezillik başka birsey değil daha yeni stadyum şimdiden zeminler kötü durum halini almış durumda bir çare bulunması lazım 3 tane güzergah belirlenecek ordan otobüs kalkacak 100 tane otobüs dağılımı olacak o otobüs de gidilecek güzergah en yakın yerde ulaşıma engel olmayacak şekilde en rahat bir şekilde gidilecek mesafede olması lazım şartlar ne olursa olsun ama benim içimden o stada ne yakınından ne de önünden geçmek bile istemiyorum net diyorum o stadyumdan öyle kıcık kaptım ki nedense ama gitmeyi bırak gidemiyoruz o kadar uzakta stadyum mu olur hava limanı bile adana ñın merkezinde ulaşımı bile rahat yakında orada taşınır cezasını millet çeker sefasını da devlet çeker biz alıştık cefa çekmeyi Allah sonumuzu hayırlısını eylesin başka birsey demiyorum Amin inşallah en yakın zamanda hersey düzelir hersey güzel olmak dileğiyle hayırlısı ile bu maçı da kazandık mı tm dır iyi şanslar ADS1940. . .
tenkit edenlarde savunanlarda haklı,en önemlisi takımımızın başarısıdır,diger sorunlar bir zaman sonra çözülür.
Başkan samimi adam.içinden geçeni olduğu gibi söylüyor.Başkanım,gelecek yıl için transferden önce bu trafik çilesinin çözülmesi lazım.Yönetim,raraftar bir olup hep birlikte buna bastıralım..
yazıklar olsun başkan sonuna kadar haklı ben sırf demirspor için ben üç aşı yaptırdım ziraat kupaları dahil hiç bir maçı kaçırmadım ama millet sadece lafta demir sporlu ayıp arkadaşlar ya
başkan haklı, ayıp ediyoruz. demirspor taraftarı yolu, trafiği, otoparkı, zemini bahane etmez. Nerde o " sokakta oynasan kaldırımdan destekleriz" sözleri, resmen ünlü tezahürat tersine döndü. başkan çıkıp " yönetim cefakar, taraftarlar sahtekar " dese haklı. Bize yakışmıyor bu boş tribünler.
o yola çözüm bulun sayın başkan 2 saat gidiş 3 saat dönüş millet soğukta çekmek zorunda değil o yolu çözüm bulun o stad da boş koltuk bulamazsınız net.
Stad da bazı kesimlere çok uzak kalıyor birazda ondandir

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor