Başkan'dan şirketleşme açıklaması

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak şirketleşme konusu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Sancak yaptığı açıklamada, "Şirketleşme konusunda ilk etapta hisselerin yüzde 51'i şirkette; yüzde 49'unu da halka açmayı, sonrasında bu payı kademeli olarak arttırmayı düşünüyoruz. Benim bu kulübün üzerinden para kazanma gibi bir amacım yok. Tamamen gönüllülük esasına göre buradayım. Kulübün kendi ayakları üzerinde durmasını istiyorum. Bu kulüp başarılı olup, Süper Lig'e yükseldiğinde değerini de katlayacaktır. Şirketleşme konusu kulübün menfaatine olacak ve şirketleşme konusunda asıl amacının %90 borsa'ya girip ayakları üzerinde duran bir Adana Demirspor olmasıdır" dedi.

Yorumlar

Sonunda olmasi gereken olacak guzel adim gelecek icin
göreve başladığında kulübün borcu 50 milyondu.. şimdi ise 135 milyon metin korkmazın yaptığı boş transferlerin nedeni şimdi belli oldu.başkanla beraber kulübü iyice borçlandırıp bu borçları silmenin karşılığında % 51 şirket hisselerini almak..ediyle büdü yani biri başkan biri başkan yardımcısı takke düştü kel göründü vay vay vay yazık oldu takıma
adamsın başkanım
Başkan eğer bu federasyon ve hakemlere karşı demirsporun hakkını savunmayacaksan, adam gibi takım kurmayacaksan , bizi boşuna heveslendirme aldığın zamandaki kadar borç bırak metin korkmaz ile ümit özatı al bırak bu işi lütfen Bidaha bize bu bolu rezaleti gibi bir maç yaşatma
sonunda ağzındaki baklayı çıkardı 2 senedir kulubu satın almanın planları yapılıyordu
Senin samimiyetine zerre kadar inanmiyoruz
Bu isler boyle baslar. Ads kulubunu sahipsiz ortama getir. Bunu capsiz 1 gunluk kiralik baskana yaptirdilar. Sonra kulubun kapusini bilmeyen biri geldi uye oldu baskan iluverdi...... ne oldu ? Yok borc varmis yok su varmis varmus varmis...gec bunlari. Sen 50 trilyon olan borcu kapattin ama 150 trilyon birclandirdin. Hemde basarisizliga attin. Ne oldu ? Sonuc sifir. Kasitli ve gudumlu plan bunlar. Sen neden siirt sporu almadin oraya baskan olmadin ? Mavrayi birak. Bu gune kadar hic bir baskan taraftara ki elestiren insanlara kyfur etmedi i......t demedi. Sen dedin. Yillarca ads uzerinden gecinen ads u iş kapisi yapmis adi guya taraftar dernek uyelerini gostermelik yonetime aliyorsun neden acaba ? Bu nedenle alin ads tepe tepe kullanin. Biz 1 kurusu size vermeyecegiz... ama siz alacaginiz yerden aliyorsunuzdir..
Soru Ads bu yil sampiyon olamadi. Neticede borc 250 trilyon oldu. Sn. Baskan neyi hibe edecekmis ? Kim inanir buna ? Egrisiyle dogrusuyla bu kulup 1940 dan bu yana geldi. Sen nerdeydin baskan ? Simdi cikip ona buna salliyip adeta kufur ediyor veya tetikcilerine ettiriyirsun. O servetine yakisiyormu baskan ? O zaman sen ads baskani oldugun icin seni tabiki elestirecekler. Neden kiziyorsun. Bu sirketlesmeninde bir numara olduguna inaniyorum. Yonetime aldiklari bir kac kisiden bu belli oldu. Sizi samimi ve ibandirici bulmuyorum. Bu isin sonu felakettir.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor