Başkan'dan sağ bek açıklaması

Ara transfer döneminde kadrosunu 7 isimle güçlendiren Adana Demirspor'da sağ bek için soru işareti devam ediyor.

Geçen yıl sakatlanan ve 1.5 yıldır forma giyemeyen Tanju Kayhan ile yolların ayrılacak ve sezon başında sakatlanan Süleyman Koç'un sahalara geri dönmesinin Mart-Nisan ayını bulacak olması sonucu gözler sağ bek için alternatif isimlere çevrildi. Başkan sağ bek transferi isteyen taraftarlara ise, "Emre Nefiz'in mevkisi sağ bek. Ayrıca Vedat Bora ve Adil Demirbağ da sağ bek oynar. Ayrıca jokerimiz olan Rassoul var." ifadelerini kullandı.

Başkan Murat Sancak transferin bittiği açıklamasının ardından yeni bir açıklama yaparak, "Çok çok iyi bir sağ bek bulursak belki transfer ederiz. Yoksa transfer bitti." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

başkan artık limitin aşildiğinin farkına vardı artık bu borç gören baba yiğit tkma yanaşamaz değil külübün önünden bile geçemez . şimdi inş süperlige çikarsak bu borç bir sezonda biter ama bitmemesi daha iyi bu sefer dahada büyük yamyamlar saldırır.
Limit bizim ligte yok ayrıca borç başkanın şahsına olab borç yorum yapmak için yorum yapıyorsunuz. Boş beleş taraftarlarsınız demirsporlu falan değilsiniz siz.
başkanımız neye karar veriyorsa saygı duymamız lazım allah ondan razı olsun...a.d.s
joker boş beleş konuşuyorsun. borçlar başkanın kişisel borcu değil, kulübün borcu. yarın bırakıp gitse tüm borcu kulüp ödeyecek. nerenizden sallıyorsunuz bu bilgileri anlamadım?

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor