Başkandan Bülent Yıldırım açıklaması

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, Cuma akşamı oynanacak olan ve Spor Toto Süper Ligine çıkacak üçüncü takımı belirleyecek olan final maçına Türkiye Futbol Federasyonu tarafından hakem Bülent Yıldırım'ın verilmesi nedeniyle şahsi sosyal medya hesabından bu atamayı kınayan sert bir açıklama yaptı.

Başkan Sözlü, Konya'da Adana Demirspor ve Alanyaspor arasında oynanacak olan final maçı ile ilgili olarak "Final maçında Bülent Yıldırım ismi kafalarda soru işareti bırakıyor. Bilinmelidir ki 2008'deki facia bir daha yaşanırsa bunun bedeli ağır olur." şeklinde konuştu.

Bilindiği gibi Adana Demirspor tarihinin en büyük travmalarından biri olan 2008 yılındaki karşılaşmada Adana Demirspor, Güngören Belediyespor ile PTT 1. Ligine çıkabilmek için play-off finalinde karşılaşmış ve maçı yine Bülent Yıldırım yönetmişti. Bu karşılaşmada Bülent Yıldırım’ın kararları oldukça tartışılırken, özellikle futbolcumuz Özgür’ün ceza alanı içinde düşürülmesi net bir penaltı iken hakem Bülent Yıldırım bu pozisyonu görmemezlikten gelmişti.

 

Yorumlar

valla son dk golüyle sevinçten sahaya dolan taraftar, ters bir hakem kararıyla süperligden olursa konya arenada neler olur düşünmek istemiyorum bile
Ben bilet almak istiyorum nasıl alırım
ya ag alanyanın ya daha dunku takım, ptt de 2.yılı, valla hiç ks bakmasınlar süperlig bu saatten sonra bizim hakkımız , bizim futbolcular 90 dk boyunca oyundan kopmasın tam konsantre olsun biz bu yıl şampiyon olacagız , alanya biraz beklesin hele abilerine yol versin , bülent yıldırım sende bir g..... yapmayı düşünüyorsan aklından sil , hoca deli, topçular deli, taraftar zırdeli ag başına iş alma valla :)
başkan bu oyuncular bu hakemide yenecek bu sefer

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor