Başkan Sancak'tan iddialara cevap

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, gazeteci Salim Manav'ın Montella ile yolların ayrılabileceği ile ilgili sözlere sosyal medya hesabından cevap verdi. 

Başkan yaptığı açıklamada, "Biri ortaya bir şey atıyor, o gidiyor bu geliyor diye. Sonra herkes peşinden gidiyor. Giden gider, gelen gelir. Kimseyi gönderdiğimiz yok, aldığımız da yok. Giden olursa yerine biri alınır, kiralıklar kendi takımlarına gider, istersin olursa olur olmazsa yerine daha iyisini alırsın." ifadelerini kullandı. 

Sancak ayrıca, "Bazı akıllılar derler ya maaşlarını ödeme, süründür. Onu da denedik ama o da çözüm değil. O yüzden, ruhuyla oynayan kalır. Takım için değilde, kendine oynayan gider. Ayrıca önemli maç öncesi yorumlar yaparak, takımın dikkatini dağıtmayalım" dedi.

Slaim Manav yaptığı açıklamada Montella ile yolların ayrılma ihtimalinin olduğunu ve yerine Ersun Yanal isminin düşünüldüğünü belirtmişti. Manav ayrıca kiralık oyunculardan Vargas'ın tekrar kiralanmayacağı ve Muric için haftaya görüşeleceğini ifade etmiş, Ertaç Özbir ile anlaşıldığını ve Adem Büyük için görüşüldüğünü söylemişti.

Yorumlar

büyük başkan. çok net konuşmuş. çok. allah başımızdan eksik etmesin.
iste bu! ‘Ruhuyla oynayin kalir!’ Bize terinin son damlasina kadar takimi için oynayacak adam lazim! Kendisini bu takimin bir parçasi hissedecek oyuncu lazim! Yoksa ben burda 1 sene kendimi parlatayim seneye kapagi baska takima atarim diyen oyuncu kalmasin
İddalar dogru yani
Taşıma suyla değirmen dönmez, milyon eurulara oyuncu satmadan bizden bir halt olmaz...Ben olsam milyon Euru'nun uzerinde degerini bulan her oyuncuyu satarım...Ajax gibi genc yabancılara yonelirim, 2-3 yıl icinde de degerinin 20 katına satarım...Yılda 1-2 tane boyle oyuncu satmadan kalıcı gelir olmaz ve geldigimz gibi boylarız ptt'yi tekrar...Bunun icin yapılması gereken ilk sey de Metin gibi menejerlerden kulubu temizlemek...Ama baskan bunu hayatta yapmaz, o yuzden boyle gelmis boyle gider, yarın bir gun isler kotu gitmeye baslayınca hepsi gemiyi terkeder, yine bizbize kalırız burada...
sezon boyu yazdıklarımıza ışık olmuşsun kardeşim..Sezonun özeti ve yorumu budur,tebrikler...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor