Başkan Sancak, Balotelli'nin Yunus Akgün'e şiddet uyguladığı iddiasını yalanladı

Adana Demirspor'da forma giyen Mario Balotelli'nin Galatasaray'dan kiralanan Yunus Akgün'ü tekme tokat dövdüğü iddiası günlerce konuşulmuştu. Televizyona konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ise iddiayı yalanlayarak, "Böyle bir şey mümkün değil. Galatasaray maçı öncesi yalan haberler yapıldı. Balotelli ve Yunus takımda en iyi anlaşan oyuncular." dedi.

Spor gündemi bomba bir iddiayla güne başladı. Türkiye gazetesinin haberine göre, Adana Demir spor'da sezonun flaş ismi İtalyan forvet Mario Balotelli'nin Galatasaray'dan kiralanan ve yine üstün performans gösteren kanat oyuncusu Yunus Akgün'ü tekme tokat dövüp takımdan kovulduğu haberi spor gündemine bomba gibi düşmüştü.

BAŞKAN SANCAK YALANLADI

NTV Spor'a konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak iddiaların külliyen yalan olduğunu söylerken, "Böyle bir şey mümkün değil. Galatasaray maçı öncesi yalan haberler yapıldı. Balotelli ve Yunus takımda en iyi anlaşan oyuncular." dedi.

YUNUS AKGÜN: BOŞ İŞLER

Başkan Murat Sancak Instagram hesabından Yunus Akgün ile canlı yayın yaptı. 21 yaşındaki futbolcu iddiaların doğru olmadığını söylerken, "Ayıp böyle haberlerin olması. Boş işler..." dedi.

İKİ YILLI SÖZLEŞMESİ VAR

Adana Demirspor Tesisleri'nin kapı ve pencerelerine de zarar veren Mario Balotelli için Adana Demirspor yönetimi acil olarak toplandı. 2024'e kadar mukavelesi olmasına rağmen ünlü forvet ile yolların ayrılmasına karar verildi.

YUNUS AKGÜN İÇİN 5 MİLYON EURO

Adana Demirspor ile başarılı bir çıkış yakalayan Yunus Akgün, sezon sonu Galatasaray'a dönmeye hazırlanırken, Adana Demirspor cephesinin sarı-kırmızılılara 5 milyon euroluk teklifte bulunacağı öğrenildi.

Yorumlar

Ne oldu deli başınıza iş açtı değil mi, hani çok seviyordun şerefsizi, daha bu iyi gunleriniz daha başınıza çok iş açacak futbolcu musveddesi
provokatörlerin galeyanına gelmeyiniz pek saygıdeğer mavi cemaat... burası adana demirspor. sevgi-saygı-bağlı düsturunun hayat bulduğu camia! bizi diğerleriyle karıştırmayın, bu niyette atılgan olanların girdabına ortak olmayın.
Biraz önce ts nin şampiyonluk kutlamalarini izledim ve gıpta ettim koskoca Adana şehrinin koskoca takimi ads neden şampiyon olmasin dogru bir transfer politikasi ve planlamayla neden olmasin diye kendi kendime sordum ve dua ettim darısı başimıza inşallah hep birlikte şampiyonlugu bu büyük taraftarla kutlarız neden olmasin olmamasi için hiçbir sebep yok
Baloyla olmaz artık acilen gönderilmeli, emekleri için teşekkürler

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor