Başkan isim isim kadroyu ve transfer bölgelerini saydı

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, mevcut kadro ve transfer yapılacak bölgeleri açıkladı. Başkan, takımdan ayrılan bir isim olmazsa 3 transfer yapacaklarını belirtti. 

Transferde sadece son sözün kendisine ait olduğunu belirten Sancak, "Transfer için bir ekibimiz var. Hocamızın istediği isimler değerlendiriliyor ve görüşülüyor. Transfere asla karışmam." dedi.

Başkan Sancak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, 

Kale: Ertaç Özbir ve Vedat Karakuş var. Bir kaleci daha transfer edeceğiz. Muric'i istiyoruz ancak her ihtimale karşı alternatiflere bakıyoruz. 

Sağbek: Svensson ve İsmail Çokçalış

Stoper: Samet Akaydın, Tayyip Talha Sanuç, Rassoul, Simon Deli ve Semih Güler.
Samet Akaydın bir yere gitmiyor. Takımda kalacak. Semih'i Konyaspor bile istedi vermedim. O da takımda kalacak. O artık bizim demirbaşımız. Tayyip Talha'yı yurtiçinden ve dışından isteyen takımlar var. Simon Deli'ye de teklifler var. Deli veya Tayyip takımdan ayrılırsa bu bölgeye bir transfer yapabiliriz.

Solbek: Kevin Rodrigues ve Abdurrahim Dursun

Orta saha: Stambouli, Badou Ndiaye, Gökhan İnler, İzzet Çelik, Mustafa Kapı

Sağ açık: Akintola ve Yusuf Sarı

Sol açık: Bu bölgeye 2 transfer yapacağız. Vargas için teklifimizi sunduk. 

10 numara: Belhanda ve Bjarnason
Belhanda'yı isteyen takımlar oldu. Ancak sakatlığını atlattı ve sıkı bir çalışma yapıyor. Takımda kalacak. 

Forvet: Balotelli ve Assambalonga

Erhun'u isteyen kulüpler var. Büyük ihtimalle yollarımızı ayıracağız. Remy ve Djokovic takımdan ayrıldı. Bu isimlerin dışında alt yapıdan kampa dahil edeceğimiz oyuncular olacak. Kiralıktan dönen oyuncuları Montella hocamız değerlendirecek. 

Yorumlar

Erhunu ver eyüpspora bizim rezervi takım gibi oldu
Yani...Bu kadromuz ile rakiplerimiz Giresun,Kayseri,Hatay,Sivas ve yeni çıkanlar (İstanbulspor iyi takım)...4 büyüklerden tek bir puan alamayız,diğerlerinden şansa kısmet ne alabilirsek..Bu realitedir,hayalle yaşayanlar devam etsinler.....
Tek kelimeyle haklısın eleştirince beğeni yapmıyor lar yanlışa yanlış doğruya doğru doğru söylemişsin kardeşim diline sağlık alın başkanınızı...
Kalite olarak geçen yılı arayacağız gibi geliyor ..inşallah yanilirim.Muric ve Vargas gelse süper olur ..ama İrfan Gelecek gibi .kaleye problem olacak ..
Şiir gibi açıklamış.
Kesinlikle bir eli yüzü düzgün bir forvet ve orta sahaya top yapan bir adam alınmalı. Çok vasat bir kadro bu. Geçen senenin 3 aşağısı 2 yukarısı olur başka da bir şey olmaz. Şu belhanda’dan hala ne medet umuluyorsa diyeceğim ama Başkan da şişiriyor adamı teklif gelse 2 dk dahi düşünmez satar. Hatta radikal bir karar ile balo ve assombalonga da gitsin. Vargas ile Yunus olmayacak. Seneye çok zorlanırız.
Tebrik ederim..Bu yoruma "yorum" yapılmaz..Tek ekleyeceğim,geçen sene 3 büyükler dökülürken bu sene bu olmayacak..Yani geçen seneyi mumla arayacağız...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor