Başkan borcu açıkladı

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak şehirden asla destek alamadıklarını belirtirken toplam borcun 53,5 Milyon TL olduğunu belirtti.

Bugüne kadar sadece 1 milyonluk bir destek alabildiklerini ifade eden Başkan, "Eski Belediye başkanı Hüseyin Sözlü ve yeni belediye başkanı Zeydan Karalar maddi olarak hiç destek vermediler. Onları ve aynı zamanda Valiyi de eleştiriyorum, Adana Demirspor'a hiç destek vermediler. Belediyeler şampiyonluk durumunda prim vereceklerini açıkladılar ama biz onlardan yıl içinde hiç destek göremedik. Diğer şehirlerde takımlar Belediyeler tarafından inanılmaz destekleniyor." dedi. 

"Borç 53,5 Milyon TL"

Eski dönem borcunun sürekli arttığını belirten Sancak, "Borç şuan da 53,5 milyon civarında, bize söylenen bu değildi. Eski yönetimler alacaklarından vazgeçer diye düşündük ama hiçbiri vazgeçmedi." dedi.

"Gelirimiz az giderimiz çok fazla"

Altyapı  yatırımlarının süreceğini belirten Murat Sancak, "Store’lerda yapılan satışlar ile kulüp giderinin sadece %25'inin karşılayabiliyorsunuz. Store'dan gelen para ile bir futbolcu alamazsınız. Sponsor bulmak çok zor. Temsa satıldı ve bu sene formamızda olmayabilir." ifadelerini kullandı. 

"Çubuklu, açık mavi ve kırmızı renkte formalarımız hazırlanıyor"

Yeni sezon formaları için de açıklama yapan Başkan Sancak, "Yeni sezonda formalarımızı Macron üretecek. Çubuklu, açık mavi ve kırmızı renkte formalarımız hazırlanıyor yakında satışa çıkacak." dedi.

Yorumlar

Bu sehirdekiler.hep.yalan dolan baskan onlardan bisey bekleme hic biride vazgecmez alacagindan.dunyanin borcuna soktular ve temlik koydular.gunahlari boyunlarina ama fazladan bkrclandirmis bile olabilirler.taraftar olarak maca gelmekten ve store den.alisveris yapmakta baska ne yapabiliriz bilemiyorum.artik sen yol gosterecen bizlere.ama cubuklu forma luften klasik formamizdan.olsun ve v yaka.olmasin.acik mavi ve kirmizi formalarida.iyi dusunmussunuz.ne varsa sense var baskan bu gemiyi aen duze cikarirsin.ve bence bu gemi bir tek auper.lige xikarsa duzelir.cunku oraya cikar cikmaz alacagimiz paraylar borc falan kalmaz.
hani demirsporun borcunu ödemiştiniz başkan kimseye borcuda yok diye açıklama yapmıştınız,ne olduda borç tekrar hortladı,anlaşılan siz kaçacaksınız ayrıca ibricic demişsiniz şaka yapıyorsunuz sanırım,bir bilene sorun isterseniz yoksa manejer dostunuz metin hala size karşı etkili galiba...
Sayın başkan borç sürekli artıyor ise pahalı oyuncu almayın. Kulübe de oturup milyonlar alan oyuncuları derhal gönderin. Hatta para edecek oyuncuları satın. Kulübü batağa sürüklemenin anlamı yok. Alt yapıdan üç dört oyuncu kadroya monte edin. Anlaşılan mali durum vahim ve uçuruma gidiyoruz. Bu açıklamanın ardından ben şampiyonluk filan istemiyorum takım batmasın,ismi silinmesin yeter. Sınayderi,volkanı şunu bunu da istemiyorum takım yaşasın gerisi boş. Bu açıklama hiç beklemediğim bi açıklamaydı bi anda eski yöneticiler ve o yöneticilerin açıklamaları aklıma geldi. Ben pahalı topçu istemiyorum,şampiyonluk istemiyorum . öncelikli olan borçların azaltılması. Şu an şoktayım eminim birçok kişi de bu açıklamanın ardından şoka girmiştir. Allah demirspor un yardımcısı olsun. Sen yeterki yaşa DEMİRSPOR elli yaşından sonra şampiyonluk görmesemde olur.
Kırmızı ???
Hmmm ,,, superlig hasreti 30 yıla çıkmaz inşallah :/
Yine felaket tellallari dolusmus.abiler borcsuz birimi var bir kurummu var.muhim olan borcu dinderebilmekte.sampiyonluk istemeyen bile gelmis buraya.hic hesapta yapamiyorsunuz samliyonluk senin kurtulusun.ayak basti parasi bile borcun yuzde seksenini karsilar.ayrica superigte gelirler dort katina cikar.baskan hem borcu odedim gibi bir aciklama yapmamisti.dedigi benim zamanimda yapilacak harcamalarin hepsini bem karsilicam kimse merak etmesin dedi.bunuda gidecek.olursa yapacak.bundan oncekiler gibi yapmam dedi.sizler baskandan once baskanlik yapanlara veryansin edin bence.
Lan hayatında bir sezonda 20 mactan fazla 11 e cikmayan topcuya 170 bin euro bonservis veriyorsunuz sonra borc cok
Başkanım Anderson ve gereksiz bazı futbolculara buligin üstünde para verirseniz olacağı buydu.tanju cok para götürdü metin korkmaz ise hala paraları götürüyor.ya seni kandırıyorlar yada sen bilerek onlara göz yumuyorsun.aslında biz senden çok transfer istemiyoruz.ama siz geçen sezon okadar boş futbolcular aldınızki ,aldığınız toplam 35 futbolcudan 1 tane bile çok iyi futbolcu yok.ancak birkaç tanesi iyi 3-4 taneside idare eder.eğerki siz aldığınız o 35 futbolcunun yarısı bile iyi olsaydı şimdi süperligdeydik.cıkmasak bile iskelet kadromuz olurdu.ama yok futbolcuların hemen hemen hepsi boş.şimdi ise ceremesini çekiyoruz ve şimdi ise 4-5 tane daha transfer yapacağız diyorsun.ben şimdiden söyleyim bu 4-5 futbolcu yetmez.27 kişilik kadronun 17 sini gönder, yerlerine bilinçli ve nokta transfer yap ve geriye kalan eksikleride altyapıdan tamamlayın.batuhan işçiler, mitroviç ,, erdal öztürk, kaan kanak ,gladki, emre uğur ,tayyip talha,legear,kronik sakatsa ismail konuk ve koseckiyle rassoula da talip varmış sat gitsin bunlarıda yerlerine daha iyisini alırız.kadroyuda çok şişirmeye ve kupayada gerek yok.paraya sıkıntınız varsa 10 eski 10 tanede yeni tranfer geri kalanıda altyapıdan olsun yeter.yeterki kalacak ve alınacak futbolcular iyi olsun.
başkan kaldır şu kafanı dost bildiklerin seni arkandan vuruyor gelme bu oyunlara bak yarın çok üzülürsün. Transferde tek sorumlu Ümit Özat olmalıdır...
Sayın Başkan fazlalıkları gönderin; Anderson, Leager, Kage, Mitroviç..Karabük'e 5 milyon bonservis verildi, bir tek Çağlar'dan verim alındı..Bir yılda borçta hiçbir azalma olmadıysa az adam alın..
BASKANIM. TRANSFER DONEMLERINDE HER FUTBOLCU ICIN DUYUMLAR OLABIIR SU BIR GERÇEK KI DEMIR SPORUMUZA UYUMLU YAKISAN FUTBOLCULARI TRANSFER EDECEGIMIZDEN SUPHEM YOK SIZLERDE TECRUBE KAZANDINIZ BU SAATDEN SONRA HATALI TRANSFER YAPACAGINIZI SANMIYORUM ALACAGINIZ 10 NUMARA SEHJAD IBRICICIN 20 YASINDAKI KASETLERINI IZLEMIS OLMUYALIM DIKKATLI OLALIM KAYSERILI UMITI GELIRSE ALALIM TABIKI MUDAFAAMIZI ADILIN DIŞINDA TAMAMINI GONDERELIM ORTA SAHAMIZDA THORE DAHIL BÜTÜN SEZON ORTA SAHAMIZ ADETA YURUDU FORVETIMIZ ELINDEN GELENI.YAPMAYA CALISDI KOSECKININ SAKATLANMASI.ILE SAMPIYONLUK SANSIMIZI TAMAMEN KAYBETTIK
TAKIMIMIZIN BU OYUNCU GRUBUYLA SAMPIYON OLMASI INANIN SENEYE DE COK ZOR 4 5 KISI TAKIMA KATILMASIYLA SAMPIYON.OLAMAYIZ TAKIMIMIZIN YUZDE DOKSANI FUTBOLCULARI SATILMALI GECEN SENEKI MENEJER SIRKETINE IIADELI TAAHHÜTLÜ YANI.METIN KORKMAZA BU FUTBOLCULAR IADE EDILMELI YERLERINE DAHA TECRUBELI IS YAPACAK TAKIMIZA KATKI YAPACAK FUTBOLCULAR TRANSFER EDILMELIKI ŞAMPIYON OLALIM UMIT HOCAMIIMIZINDA TRANSFER EDECEGI.FUTBOLCUL GRUBU VARDIR HAYIRLISI.OLSUN

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor