Başkan antrenmanı izledi

Adana Demirspor’da  hafta sonu oynanacak olan Altay maçının hazırlıkları başladı.

Bu maçın startını veren Mavi-Lacivertlilere galibiyetin üzerine ayrıca Başkan Murat Sancak’ta  antrenmana katılıp moral verdi. Başkan Murat Sancak, II. başkan İmam Gazali Hıradağı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte idman öncesinde sahaya gelen oyuncularla  konuşurken ayrıca Kaptan Galip Güzel ile sohbet etti.

Pote ile özellikle ilgilenen ve Hakan Kutlu ve teknik heyetten bilgiler alan başkan Murat Sancak, antrenmanı izleyen taraftarlarla da özel olarak ilgilendi.

Yorumlar

BAŞKAN EN BAŞTA BU GALİBİ BİR HİZAYA ÇEK BEŞ PARALIK TOP OYNAMIYOR
Galip ile Hakan ile başarı olmaz
Ercan albay gelsin şampiyonluk gelsin selamlar
Ercan Akbayram bir çıkarınızmı var demirsporlularla dalgamı geçiyorsun yok metin Türel gelsin
Başkanım valla Çağlar, Pote hariç tüm topçuları falakaya yatıracaksın ver Allah ver, kim sahada mücadele etmiyor, aldığı paranın karşılığını vermiyor, barda sazda geziyorsa sopaya yatıracaksın. Hakan'ın ve antrönörlerin de kulağını çekeceksin, fırçayı basacaksın.
baboukar traoreyi oynatın bu adamda iş var
Ercan albay gelsin şampiyonluk gelsin lütfen murat bey lütfen ama lutfen
Hakan Kutlu iyi niyetli bir insan olabilir ama takimi şampiyon yapabilecek kapasitede bir hoca değil bu net.yılmaz vural,ercan albay,mustafa uğur ,mustafa reşit akçay,engin ipekoğlu emin olun bu hocadan daha faydalı olur milli mac arası hoca ta teşekkür etmek için iyi bir fırsat BASKANİM DUY SESİMİZİ
''Ercan Albay gelsin şampiyonluk gelsin'' öyle mi? Ya bırakın arkadaşım bu boş işleri siz hiç geçmişi takip etmez misiniz? Siz hiç olup bitene bakmaz mısınız? Siz ne cahil insanlarsınız? Bu Ercan Albay değil miydi çalışmadığı sezon da Adana Demirspor'u mahkemeye, icraya vererek 700 milyar parasını alan? Şimdi sorsan sözleşmesi devam ediyordu derler, ulan ne hocalar geldi gönderildi, istifa ettirildi, o oldu bu oldu bunun kadar büyük bir meblağ da bir tane daha örnek gösterilemez... Kimse boş yapmasın Ercan Albay'ın ADS takımını çalıştırmadığı dönemin parasını mahkemeyle, icrayla aldığı gün ADS ile ilişiği kesilmiştir
Ercan Albay 2.ligte emeği geçmiş birhoca olabilir..çok formda olsa zaten boşta kalmaz arkadaşlar...bu işler duygusallıkla olmuyor...burası 1.lig ercana,Ahmete ,mehmete bir gömlek fazla gelir..4 sene önce şampiyonlar ligi kupası yaşamış futbolcu var bu takımda..hoca için yorum yapıp isim söyliyebilirsiniz ama rıza çalımbay,irfan buz vs kariyerli ve formada hocalar telafuz edelim...edeceksek..
Senin başına koudğun işaretten de anlaşılyor ki beliırsiz bir mahluksun. ERCAN albay herkez Demirspor’a alacağını bağışlasın dediğinde kimse yanaşmadı. Nankörlük etme başka hocaların otel paraları’kat kat faz la. Ya boş aldıkları oyuculara verdırdıkleri paralar. Demirspor’a bu kadar borç yaptırıp başarısız olanlar. Eyer demirsporluysan bunları yaz. Sahteysen veya yanlıysan ALLAH seniislah etsın.
Sevdığimiz ERCAN ALBAY laf söyleyen bizden değildir. Lütfen. Biz inanıyoruzkı gelsin yine şampiyon oluruz. O bizden birıdır bizle sevinir bizle üzülür. Şampiyonluklarımızı turbunde bizimle kutlamıştır. Yüreği bizimle olana Sevgı ve saygıyla bakalım. Gelirse mutlaka ŞAMPİYONUZ.
Hoca kovmada üzerinize yok baba tuore ile pote çift santor denenmeli
Ey şimşekler bi lafımda size ERCAN albay duy bu sesi diyenler. Bi iki lafta siz edin ERCAN hocaya laf söyleyenlere. Siz unuttuysanız biz hatırlatalım dedik. ERCAN ALBAY duy bu sesi. Şampiyon yap bizi.
ercan albay gelsin diyen ercan albay mı acaba ?

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAltay