Başkan aday adayları 2 Milyon TL bağış yapacak!

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, gizli yapılan kongreyle şirketleşme kararı alındığı yönündeki iddiaları yalanladı.

Başkan Sancak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, gizli kongre yapıldığı ve şirketleşme kararı alındığı yönündeki iddiaları hatırlatarak, "Mayıs ayında tüzük kongresi yapılmıştır ve alenen yapılmıştır. Aidatı ödemeyen, eski yönetimlerin adamları üyelikten düşürülmüştür. Şirketleşme kararı kararı alındığı külliyen yalan" dedi.

Başkan Sancak tüzükte yapılan değişikliklerin şu şekilde olduğunu açıkladı;

  • Başkanlığa aday adayı olacak olanlar 2 milyon TL kulübe bağış yaparak aday adayı olabilecek
  • Aidatlarını ödemeyenler belli bir süre sonra üyelikten men edilecektir.
  • Mevcut başkan ölürse yönetim kurulu üyelerinden biri kongreye kadar yürütecek
  • Geçici yönetim kurulu üyesi adayı olmak isterse o da 2 milyon TL bağış yapacaktır.

Adana Demirspor'un kimsenin kuklası ve oyuncağı olmayacağını belirten Başkan, "Hava olsun, isim yapayım diye kimse aday olmaya kalkmaz o zaman. Yapılan bu değişiklikler Adana Demirspor'un geleceği için yapılmıştır." dedi.

Yorumlar

Allahına gurban başkanım
teşekkür ederim.
Sn.başkan tek adam olmak ve ads kulübünü kendi hisleri ve mantığı ile yönetmek için hayli mesafee katetmissiniz. Tebrikler. Size verilen hedefi geçmişte yapamadınız.onunuzde 2 sezonla birlikte birde turkiyede genel secim var.sanirim zaatelleriniz genel seçimlere kadar başkanlığı bırakmazsınız. Sn. Başkan iktidar genel seçimlerde iktidardan düşerse sizde ads u birakakmisiniz ? Bıraktığınızda alacaklarınızın tamamını yinemi edeceksiniz ? Ads a neden başkan oldunuz ?
bazı taraftarım diyen arkadaslar hazımsızlık çekiyor hala ve zırvalıyorlar Takıma fayda değil zararsnz
teşekkür ederim
provokatör sün sen provokatör neden mi adana demirspor başkan oldum hemen açıklayim sen ve ve senin gibi düşünen ads düşmanlarına belediye ye sırttı damayıp sezon başlarında lisans parası ödemek için dilenmemeyip ligler başlamadan önce takımı kampa götürmek için il ilçe belediye başkanlarına sivil toplum kuruşlarına yalvarmamak için başkan olup isim şan şöhret yapıp arkasına temlik koyup adana demirspor u perişan etmemek için Mustafa Tuncel , Adem Atılgan , Mehmet Gökoğlu benzer adamların yalvar yakar takımı kurtarmış edaları ile lige başlamadan 2 hafta önce başkan olmamak için daha sana sayim mi açıklayim mi ? sen ve senin gibi düşünenler beni kamçılıyor evet ölümüne sonuna kadar ak partiliyim RECEP TAYYİP ERDOĞAN için düşünmeden ölürüm ama Adana Demirspor caimasına geçmiş dönemler gibi kazık atım gitmem umarım sana yeteri kadar yazmışımdır hadi şimdi buz gibi su yada soda iç hadi haydiiiii
diline yüreğine sağlık Başkanım güzel yorumun için helal olsun her zaman yanında senle olmaya devam ALLAH SENDEN Razı olsun soda da içseler bunlar hep böyle Rasgele
bir kulup baskanina yakismayacak sozler su ic soda ic bu seviyelere kadar dustunmu amator diyorduk ama junyor ciktin yaa
İşleri güçleri Bşk la uğraşmak ya kardeş sana ne adamın işinden sen tkm a bak
Yıllardır çok örnekler verilirki her şeye evet demiş zerre kadar geleceğe dair şüpheyle bakmamış bir ads taraftar topluluğu olmuş ve hep sonları hüsran olmuş. Beyler şaksakcilar azıcık düşünün bu beyefendi kulübün kapısını bilmezken neden ads gibi yüksek borçlu bir kulübe başkan oldu. Adanayı ve ads u çok mu seviyormuş. Siirtte büyürken ads formasının askuylami yanıp tutusuyormuski trilyonlarca parayı karşılıksız verdiğini söylüyor ve sizde inanıyormusunuz??? Bırakın bu mavralari. Bekleyin görün.bunlari bir kenara yazın.sezon sonu yine ahlar ve vahlarla son bulacak borç 150 trilyonu bulacaktır. Ve yine sazanlar ortaya çıkıp ads edebiyatı yapacaktır. Yazın bir kenara ve görün.
ulan hersene tahta açılması için ve mevcut yönetim devre arası bırakıp gitmesin diye dileniyorduk.. büyüksün murat sancak allah senden 1000 defa razı olsun, bu takım bu sene şampiyon olabilir.
Ads' yi sevmeyenler çatlayın.
Büyük başkan slnlz
Büyük başkan slnlz
Sayın başkanım siz o boş yazı yazanlara bakmayın onlar rengi bozuk takımı tutan yaratıklar. Amaçları sizi demirspor dan soğutmak . Kendileri yerin dibinde olduğu için bizi kıskanıyorlar. Sayın başkanım allah sizden razı olsun. Demirspor taraftarı sizin yanınızda . olumsuz yazı yazan o rengi bozuk takım taraftarlarına itibar etmeyin lütfen. Saygılar başkanım.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor